Řidiči bacha, začíná oprava I/13 u Zelené, budou kolony. Už ve čtvrtek

Redakce 2022-09-27 16:07:12

Chomutovsko - Kluci s praporky a semafory budou řídit dopravu na silnici I/13. Připravte se na kolony.

Ve středu 28. září 2022 zahájí ŘSD velkoplošnou opravu silnice I/13 v úseku Místo – Zelená na Chomutovsku, kde začnou zemními pracemi mimo vozovku, tedy bez omezení provozu. Od čtvrtka 29. září pak začnou kyvadlovou dopravu přes den řídit regulovčíci a po pracovní době semafory. "Pokud to stavební práce dovolí, budeme průjezd stavbou navečer nebo na víkend pouštět do obousměrného provozu. Zhotovitelem rekonstrukce v hodnotě téměř 30 mil. Kč bez DPH je společnost Silnice Group a.s. a Porr a.s. Stavební práce plánujeme mít hotové do poloviny listopadu 2022," uvedla mluvčí ŘSD Ústeckého kraje Dana Zikešová. 

Předmětem stavebních prací je souvislá oprava asfaltového souvrství komunikace v délce 1,3 km včetně příslušenství na základě diagnostického průzkumu a následně zpracované projektové dokumentace. Práce se budou provádět po čtvrtinách vždy v jednom jízdním pruhu.

Když byla obdobná oprava u Málkova, kolony ve špičce bývaly i více než hodinu. 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video