Přehled: Zvolení zastupitelé v obcích na Chomutovsku

2022-09-28 14:02:10

Koho jste poslali na radnice a městské úřady? Přinášíme přehled zastupitelek a zastupitelů.

Bílence

Kubániková Petra, Žovínová Hana, Reisig Tomáš, Rottová Michaela, Kramarski Roman, Čapek Jiří, Tröglová MartinaAndrtová Šárka (Pro rozvoj B, V a Š); Bilák Roman (NK-Bílence-Voděrady-Škrle).

Blatno

Rabasová Houfová Iveta, Dvořák Zbyněk, Brumeisenová Petra, Andera Aleš, Kordošová Antonie, Novotný Daniel, Tollarová Jiřina, Svejkovský Jan, Štěpánková Vladislava (PRO venkov).

Boleboř

Valeš Martin, Franta Jaromír, Šiman Jiří Bidlasová Stanislava (Za modern. ven. a boh. obec Bol); Peteřík Alexandr, Hlaváček Jan (SNK pro kom.volby 2022 B, S, O); Novotný Michal, Bínová Ludmila (NK OBCÍ B, O a S s POD. STAN); Mihaliková Renáta (SNK v obci Boleboři).

Březno

Buzková Zdeňka, Čížkovský Pavel, Krutský Martin, Kříž Karel, Soukup Jaromír, Kučera Jan (Pro Březno a osady); Lískovec Marcel, Rezek David (KSČM); Kopejtková Lucie, Svobodová Linda (Pro lidi); Fučilová Eva, Hlavatý Roman, Zícha Michal, Táborská Marie (Společně pro změnu); Částka Vladimír (Zdraví Sport Prosperita).

Černovice

Peroutková Zdeňka, Vlčková Dagmar, Pomajsl Ladislav, Tomsa Štěpán, Pajerová Marta, Mládek Josef, Těhník Oldřich, Vávra Martin (Obec pro občany); Eleš Martin (Čern. sdr. pro kulturu a sport).

Domašín

Leis Petr, Hoffmann Aleš Olbram, Čekalová Petra, Káš Vladimír (Naše věc); Lišková Štěpánka, Zálešáková Hana, Husová Naděžda (Sdružení L, D, P, NV).

Droužkovice

Národa Zdeněk, Okénka Jan, Vaňous Radek, Dufková Hana, Stupka Karel, Brodníčková Jitka (D. N. O.); Kramlová Stanislava (Nezávislé ženy).

Hora Svatého Šebestiána

Štelcichová Lenka, Šebek Lukáš, Štelcichová Petra, Pikalová Kateřina (Lidé pro hory); Kovařík Miroslav, Beneš Richard, Pavelec Petr, Suchopárek Petr (Nová Hora); Králová Lenka (NaŠE SNK).

Hrušovany

Šmíd Petr, Kukačková Dana, Krulišová Pavlína, Kramplová Drahomila (PRO obec); Miklovič Jiří, Miklovič Marcel, Lička Pavel (Volba pro obec).

Chbany

Hoření Jiří, Kobzová Irena, Kříčková Jiřina, Ilčík Antonín, Saarová Blanka, Filipová Helena, Dvořák Martin, Černá Marie, Rehák René (Pro vzájemné poroz. na venkově).

Chomutov

Hrabáč Marek, Touška Jiří, Tůma Pavel, Petrilák Milan, Weber Jiří, Klimešová Valentína, Šimek Filip, Kaiser Petr, Valuška Daniel, Spour Karel, Adamová Renata, Hyjánková Jana, Doležal Petr (ANO 2011); Bystroň Marian, Löblová Andrea, Polívka Vlastimil, Palán David, Rödling Jan, Roubínková Veronika (PRO Chomutov); Vaňkát Zdeněk, Kamenická Tereza, Novotný Jan, Lecjaksová Sabina, Kosán Ladislav (SPD); Dinda David, Märc Milan, Lipmann Karel, Bocian Martin, Micka Jan (Nový sever); Černý Daniel, Soukupová Marcela (STAN); Komínek Jaroslav, Matlachová Koníčková Petra (KSČM); Richter Jiří, Smítka Jan (Chomutovská koalice).

Jirkov

Nádvorník Jindřich, Plzák Robert, Šruma Jiří, Nosál Luboš, Nováková Jitka, Svoboda Petr (ANO 2011); Šebek Josef, Müller Radek, Duchan Pavel, Šustr Jan, Koprušťák Josef, Lisý Antonín (Svobodní); Štejnar Radek, Urban Petr, Rohuschová Petra, Babka Luděk (Lepší sever); Havlátková Jurštaková Dana, Vaclík Jan, Bečvář Michal (ODS); Macák Patrik, Lacinová Lada, Becková Martina (SPD); Fryč Bedřich, Dzuriak Milan (Náš Jirkov); Hlinovský Zdeněk (STAN).

Kalek

Nedvěd Tomáš, Himmel Milan, Bálint Daniel, Lauko Roman, Glaser Jiří (Nás každý zná); Bauerová Alena, Francová Eva, Rejčová Jaroslava, Kučerová Marie (Možnost pro všechny).

Kadaň

Losenický Jan, Vaic Jan, Benešová Alena, Oswald Radek, Kulhánek Jiří, Voltr Michal, Jerie Jiří, Oršulák Tomáš, Studený Adam, Hossner Petr, Steiner Josef (ODS); Zalabáková Jindra, Novotný Miroslav, Demjanová Jana, Švec Jiří, Lazarčík Jan, Jára Radek, Straka Miloslav, Kopecká Schönauerová Petra, Zárybnický Pavel, Zach Jan (ANO 2011); Hosman Zdeněk, Matoušková Faldusová Martina, Neprášek Pavel, Pardubská Stanislava (PRO Kadaň a okolí); Padrta Aleš (Lepší sever).

Klášterec nad Ohří

Drozd Štefan, Marvan Vojtěch, Zemančíková Pavla, Mudroňka Jiří, Volák Pavel, Fricová Lenka, Háša Karel, Auf Petr (Máme rádi Klášterec - STAN); Mazánková Kateřina, Šmejc Jan, Koudelková Ivona, Dimunová Jana, Koudelka Václav, Opršalová Petra (ANO 2011); Hybner Petr, Kostelník Štěpán (Zdraví Sport Prosperita); Kodytek David, Kodytková Lenka (SEN 21 a Zelení pro Klášterec); Jaroš Jiří (Za Klášterec lepší).

Kovářská

Duháň Milan, Vojtěch Rudolf, Marková Vojtěchová Veronika, Vernerová Marcela, Šibík Miroslav (ODS); Mezei Karel, Marek Václav, Polášek Zdeněk, Tuček Vladimír (Nezávislí); Marek Michal, Kuvík Jan (Lepší sever); Tejmlová Iveta, Pasev Petr (KSČM); Baláž Gabriel, Frank Petr (Strana zelených).

Kryštofovy Hamry

Henzl František, Janák Štěpán, Lulek Miroslav, Hyke Vladimír, Nejepsa Tomáš, Kadlec Petr, Pecák Jiří, Kocour Vítězslav, Brandýs Miroslav.

Křimov

Váňa Milan, Soukup Bošinová Šárka, Bláha Jiří, Šnábl Stanislav, Leden Petr, Král Karel, Štajnerová Drahomíra, Formánek Václav, Loduhová Lenka Ilko (NK u Křimova a okolí).

Libědice

Kozlík Pavel, Hladík Milan, Tomeš Jiří, Hedejová Šárka, Volek Josef (Nezávislé Libědice); Lukešová Petra, Skala Jan (Hasiči Libědice).

Loučná pod Klínovcem

Nýdrová Jana, Švábík Jan, Svačinová Petra, Horák Kamil, Žák Roman, Hasala Radek (Za Loučnou a Háj krásnější); Vojtová Michaela, Khyn Josef (PLHV); Oršuliak Jaroslav (ODS).

Málkov

Bursa Milan, Minarik David, Jelínková Martina, Mocková Eva (Budoucnost občanů obce Málkov); Egermann Josef, Vodrážková Adéla, Pilík Ivan, Zachar Zdeněk (Pro obec Málkov); Stránský Petr (Pro rozvoj a bud. obce Málkov).

Mašťov

Nováková Drahomíra, Kozel Radek, Kafková Marie, Fous Miroslav, Výboch Jiří (Živé město); Sedlák Jiří, Laštovka Zdeněk (SNK Harmonie); Zápotocký Jiří (Spravedlnost a Prosperita), Vojáček Oldřich (KSČM).

Měděnec

Glaser Martin, Marková Valérie, Kantová Tereza, Sedláček Filip, Kanta Pavel (Občané, my a budoucnost), Závodská Markéta, Švarc Jiří (Společně za Měděněcko), Hášová Gabriela (Měděnec 2022).

Místo

Fialková Eva, Szücsová Veronika, Křesáková Monika (ODS), Liška Boris, Krobová Markéta, Frantová Petra, Březák Filip (Nový sever), Kovács Roman, Křesák Robert (Pro obec Místo).

Nezabylice

Jarošová Marcela, Šohaj Jiří, Novotný Pavel, Milasevič Pavel, Mixová Lada, Šantora Lukáš, Křapek Roman, Chudá Michaela, Zeman Josef (Pro Nezabylice).

Okounov

Dvořák Josef, Essler David, Grubnerová Květoslava, Štochl Josef, Nodlová Lenka, Svoboda Tomáš, Antoň Martin (Nový sever).

Otvice

Kolomazník Martin, Hutyrová Aneta, Málková Lenka, Tomášek Jindřich, Mayerová Věra, Laušman Petr, Hrebincová Šárka, Tóth František (Pro obec Otvice), Beran Vladimír (KSČM).

Perštejn

Rejmann Jiří, Perout Jan (OZPL); Kovalík Zdeněk (SPO), Oršuliak Václav (DS a soukromníci), Čihák Jiří (ODS), Srbecký Martin, Wolf Radek (PRO Perštejn).

Pesvice

Hess Miroslav, Šabler Julius, Kulhánek Karel (Za prosperující Pesvice); Žovinová Marie, Pokorný Radoslav (Za rozvoj obce).

Pětipsy

Kumprichtová Irena, Krumlová Marcela, Podojil Vladimír, Marek Jaroslav, Holán Pavel, Pánek Jan (SNK).

Račetice

Bartoň Antonín, Ryšavý Josef, Kvasnička Aleš, Sluníčko Radek , Přibík Miroslav, Prokop Michal, Jenčová Hana (SNK Račetice), Hofman Vlastislav, Filek Radomil (SNK-Prosper. a bud. Račetic)

Radonice

Třešňák Robert, Santner Jaroslav, Machowetz Milan, Tumpachová Kateřina, Ondrejka Miroslav, Nagyová Lucie, Adam Michal (Růst a roz. Radonicka), Dvořák Jiří, Trapp Oto (Nezávislí).

Rokle

Munyu Libor (Lepší volba), Chybová Lenka (ČSSD), Kobzová Renata, Petrželka Jaroslav, Savková Monika, Vrba Pavel, Červinka Jiřina (SNK).

Spořice

Brand Roman, Kardová Jiřina, Svoboda Petr, Schönová Miloslava, Mrkáček Stanislav, Weigertová Petra, Pachner Jaroslav, Pragerová Petra, Novák Pavel, Vepřek Roman (Pro budoucnost), Jetenský Jiří (Jistota).

Strupčice

Vostrý Jaroslav (SPD), Stránský Vít, Hebký Robert (Společně pro obec), Komrska Milan (SDH Strupčice); Pěnkava Luděk, Švecová Michaela, Pavliš Ivan, Strnadová Monika (SPRO), Pěnkava Josef (SNK).

Údlice

Čížková Petra, Dřízhalová Miroslava, Vlas Jiří (Společně pro obec), Síťař Vladislav, Daniš Vítězslav, Barna Pavel ,Lancoš Vladimír, Micák Štefan, Vyhlasová Martina, Pavlisová Simona (Nové Údlice), Pavlík Miloš, Rajnyš Vít, Urbánek Miroslav, Burešová Jana (Pro rozvoj Údlic).

Vejprty

Kluc Tomáš, Hoffman Bohuslav, Kratochvíl Petr, Gavdunová Jitka, Ficker František, Fottr Egon, Moučková Lenka, Luks Václav (ODS), Šlajs Jiří, Vlček Jiří, Fiala Kamil (ČSSD), Volín Vlastimír, Suchánek Milan, Šlechta Martin, Vlašicová Michaela (STAN).

Veliká Ves

Levá Romana, Máška Libor (SNK), Ogáseanu Miroslav, Hlaváč Jiří, Bajer Miroslav, Pánek Jaromír ,Vávrová Zdeňka, Šlehofer Martin, Síč Roman (Občané pro obec).

Vilémov

Šlangal František (KSČM); Přikryl Radek (Pro Vilémov), Kulich Radek, Fefrčík Martin (TRV), Kreuz Bohuslav, Klíma Pavel, Markusová Ludmila, Novobilský Jan, Ježková Alena (Obec pro vás).

Vrskmaň

Hucek Vít, Netolický Vladimír (OSO), Šneiberg Antonín, Hora Václav, Kášová Romana, Prát Zdeněk, Fehnl Radek (Pro Vrskmaň).

Všehrdy

Čechová Irena, Vášová Marie (Nás domov), Březinová Petra, Vinduška Aleš, Borlová Alena, Arnetová Jana, Halásová Gabriela (Pro lepší obec).

Všestudy

Kejř Jiří, Hecl Jiří, Vojík Petr (PRO Všestudy), Čermák Miloslav, Žáková Šárka, Hrošek Jan (ČSNS), Řehoř Zdeněk (Pro).

Výsluní

Čadílková Dagmar, Bernard Milan, Peer Pavel (ODS), Krob Pavel (Pro Výsluní), Janeje Michal (ČSSD), Kareš Ladislav (Volba pro Výsluní), Lacman David, Juhas Tomáš, Prečan Jaromír (Za společnou obec).

Vysoká Pec

Sláma Pavel, Čapek Milan, Houdová Libuše, Řezníček Libor, Wojtowicz Filip, Balážová Ingrid, Eichlerová Barbora (Rozvoj), Malarik Radoslav, Skalická Minaříková Kamila (Nezávislí).

Zdroj: volby.cz 

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video