Využijte Milostivé léto, vyzývá dlužníky Chomutovská bytová

Redakce 2022-10-29 15:22:44

Do akce Milostivé léto II se zapojila i CHOMUTOVSKÁ BYTOVÁ a.s. Lidé, kteří mají u této společnosti dluh, mohou o oddlužení příslušného exekutora zažádat do 15. listopadu. Akci lze využít na všechny exekuce, které byly zahájeny před 28. říjnem 2021 a jsou vedeny u CHOMUTOVSKÉ BYTOVÉ a.s. i Statutárního města Chomutov.

Velmi důležitým krokem je informovat soudního exekutora, že dlužník žádá o zahájení postupu podle příslušného zákona. Pokud dlužník své dluhy nezná, požaduje po příslušném exekutorovi také vyčíslení své dlužné jistiny. “Máte-li zájem či uvažujete tuto vládní akci využít, neváhejte kontaktovat příslušný exekutorský úřad, a to písemně doporučeným dopisem nejpozději do 15. listopadu letošního roku,” uvedla Milada Šimková z právního úseku Chomutovské bytové.

Více informací je k dispozici na telefonu 607 059 086 či na emailu m.simkova@chomutovska-bytova.cz.

Milostivé léto je vládní akce zaměřená na vyrovnání veřejnoprávních dluhů bez poplatků za platby sankcí a exekuci. Dlužník pak platí pouze základní jistinu a jednorázový poplatek. Akce je určena pouze fyzickým osobám, které nejsou v insolvenci a dluhu je vymáhán soudním exekutorem.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video