Školní cukrárna v Podbořanech je opět pro veřejnost otevřena

Alla Želinská 2022-11-03 11:46:29

Cukrárna Jaroška GSOŠ Podbořany je pro veřejnost již znovu otevřena, a to od 2. listopadu. Předtím byla delší dobu uzavřena, probíhala tam totiž instalace rekuperace vzduchu.

„Jednalo se o novou investiční akci – jsme jednou ze sedmi vybraných škol v Ústeckém kraji (dále Vyšší odborná škola obalové techniky a střední škola Štětí – 1. máje, Střední odborná škola Litvínov, VOŠ a SOŠ Štětí, SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb Most, SŠ technická Most, SŠ stavební a strojní Teplice), kde probíhá projekt „Dodávky systémů nuceného větrání s rekuperací ve vybraných školách Ústeckého kraje“. V jeho rámci jsou vzduchotechnické jednotky instalovány ve třídách, kabinetech, kancelářích a vybraných dílnách. Celkem jde o 34 jednotek, v cukrárně je jedna z nich,“ vysvětlil ředitel školy Jiří Marhold.

Úpravy potřebné k zahájení provozu v cukrárně byla v minulých dnech dokončeny a cukrárna je opět v provozu i pro veřejnost. Výuka žáků probíhala a probíhá běžným způsobem, umístění vzduchotechnické jednotky se týkalo pouze cukrářské prodejny.

Školní cukrárna nabízí široký sortiment zákusků, dortů a koláčků vlastní výroby za přijatelné ceny. Přijímá také objednávky na dorty různých tvarů a velikostí, minizákusky, svatební koláčky a slavnostní cukroví. Otevírací doba cukrárny je úterý až čtvrtek od 9 do 14:30 hod, v pátek do 14 hodin.

V době školních prázdnin a státních svátků má zavřeno. Telefonické objednávky přijímají od 10 do 14:30 hodin na čísle tel.: 415 237 734.

Komentáře

Nabídky práce

DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz


ÚČETNÍ - paveldvorsky.cz s.r.o. Žatec

Přijmeme účetní, praxe 5 a více let, nástupní plat 30.000 - 38.000 Kč. Benefity: penzijní připojištění, služební telefonní číslo, stravenkový paušál, možnost práce na home-office.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský Ph.D.
Tel.: 415210415
WWW: https://paveldvorsky.cz/
E-mail: info@paveldvorsky.cz


ZÁSTUP DO RECEPCE, PRÁDELNY - Domov pro seniory v Žatci

Práce na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, vhodné i pro příjemce důchodu.
Kontakt: Ing. Eva Hajná
Tel.: 739 429 601
E-mail: hajna@dpszatec.cz

Poslední videa

Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video
Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video