Školní cukrárna v Podbořanech je opět pro veřejnost otevřena

Alla Želinská 2022-11-03 11:46:29

Cukrárna Jaroška GSOŠ Podbořany je pro veřejnost již znovu otevřena, a to od 2. listopadu. Předtím byla delší dobu uzavřena, probíhala tam totiž instalace rekuperace vzduchu.

„Jednalo se o novou investiční akci – jsme jednou ze sedmi vybraných škol v Ústeckém kraji (dále Vyšší odborná škola obalové techniky a střední škola Štětí – 1. máje, Střední odborná škola Litvínov, VOŠ a SOŠ Štětí, SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb Most, SŠ technická Most, SŠ stavební a strojní Teplice), kde probíhá projekt „Dodávky systémů nuceného větrání s rekuperací ve vybraných školách Ústeckého kraje“. V jeho rámci jsou vzduchotechnické jednotky instalovány ve třídách, kabinetech, kancelářích a vybraných dílnách. Celkem jde o 34 jednotek, v cukrárně je jedna z nich,“ vysvětlil ředitel školy Jiří Marhold.

Úpravy potřebné k zahájení provozu v cukrárně byla v minulých dnech dokončeny a cukrárna je opět v provozu i pro veřejnost. Výuka žáků probíhala a probíhá běžným způsobem, umístění vzduchotechnické jednotky se týkalo pouze cukrářské prodejny.

Školní cukrárna nabízí široký sortiment zákusků, dortů a koláčků vlastní výroby za přijatelné ceny. Přijímá také objednávky na dorty různých tvarů a velikostí, minizákusky, svatební koláčky a slavnostní cukroví. Otevírací doba cukrárny je úterý až čtvrtek od 9 do 14:30 hod, v pátek do 14 hodin.

V době školních prázdnin a státních svátků má zavřeno. Telefonické objednávky přijímají od 10 do 14:30 hodin na čísle tel.: 415 237 734.

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video