Ukradl kola, auta nedal ani na špalky

Redakce 2022-11-04 20:06:40

Jirkov - Najít auta neplánovaně "na špalkách" nikoho nepotěší. Zloděj v Jirkově se ale nerozpakoval a očesaná auta postavil rovnou na silnici.

Policisté šetří dva případy odcizení kol z osobních vozidel včetně pneumatik, k nimž došlo v posledních dnech v Jirkově. V prvním případě neznámý pachatel zřejmě v noci ze soboty na neděli 30. října odcizil z vozidla zn. Škoda zaparkovaného na propojce mezi obchvatovou komunikací a Telčským údolím čtyři kusy hliníkových disků zn. Škoda včetně letních pneumatik zn. Dunlop. Po demontáži kol skončilo auto přímo na zemi, čímž došlo k jeho poškození. Kromě toho z přední části vozidla ještě ukradl znak „Škoda“. O dva dny později došlo k podobné krádeži také v ulici Studentská na parkovišti u prodejny supermarketu. V noci z pondělí na úterý tam někdo tímto způsobem odcizil čtyři kusy hliníkových disků zn. Ford včetně zimních pneumatik Continental. Také Ford tak skončil po demontáži kol přímo na zemi a byl tím značně poškozen. (viz fotografie níže)

Jednáním neznámého pachatele či pachatelů tak byla majitelům vozidel způsobena škoda předběžně vyčíslená na více než 200 tisíc korun. Jirkovští policisté případ šetří pro podezření z trestných činů krádeže a poškození cizí věci.

V případě jakýchkoli poznatků k pachatelům či odcizeným kolům se, prosím, obraťte na Obvodní oddělení Policie ČR v Jirkově, ul. Bezručova 1037, tel.: 974 447 500 nebo na linku 158.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz


ÚČETNÍ - paveldvorsky.cz s.r.o. Žatec

Přijmeme účetní, praxe 5 a více let, nástupní plat 30.000 - 38.000 Kč. Benefity: penzijní připojištění, služební telefonní číslo, stravenkový paušál, možnost práce na home-office.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský Ph.D.
Tel.: 415210415
WWW: https://paveldvorsky.cz/
E-mail: info@paveldvorsky.cz


ZÁSTUP DO RECEPCE, PRÁDELNY - Domov pro seniory v Žatci

Práce na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, vhodné i pro příjemce důchodu.
Kontakt: Ing. Eva Hajná
Tel.: 739 429 601
E-mail: hajna@dpszatec.cz


ELEKTROMONTÉR - HANZL ŽATEC

Požadavky: USO/SŠ vzdělání elektrotechnické, ŘP sk. B (B+E) Nabízíme: hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, dobré finanční ohodnocení, 13. plat + prémie, příplatky za práci o víkendech, příspěvky na penzijní připojištění, pojistku proti škodě způsobené zaměstnavateli a další benefity.
Kontakt: Petr Hanzl
Tel.: 775 234 861
WWW: https://montaze-elektro.cz/
E-mail: hanzl@montaze-elektro.cz

Poslední videa

Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video
Ilustrátorka Ivona Knechtlová zavítala do žatecké knihovny

Piknik v režii Knihomolíků - tentokrát s ilustrátorkou nejen dětských knih, Ivonou Knechtlovou. 17. 5. odpoledne nechybělo čtení z knížky, workshop, ztvárnění svých snů...

Přehrát video