Granátová srdce udělena

Lucie Steklá 2022-11-06 20:34:50

V rámci akcí k Mezinárodnímu dnu seniorů se v Kulturním domě Zastávka uskutečnilo slavnostní odpoledne pořádané spolkem Pomoc bližnímu a Senior klubem Louny, na kterém bylo uděleno Kamile Blahoutové, Janu Čermákovi, Vladimíru A. Honsovi, Olze Chaloupkové, Marii Macháčkové a Zdeně Patrovské ,,Lounské granátové srdce“ za dlouhodobou nezištnou práci ve prospěch seniorů.

Symbolická plaketa Lounské granátové srdce byla udělována již pošesté. Mezi oceněnými byla také ,,turistka“ Olga Chaloupková (na snímku). Záštitu nad celým průběhem převzal senátor Ivo Trešl, jenž také ocenění spolu s diplomy předával za přítomnosti manažerky Senior klubu Vilemíny Svobodové, zástupců partnerského města Zschopau a vedení Města Loun. Oficiální část zpestřilo vystoupení dětí z MŠ speciální pod vedením Zdeňky Neudertové a pěveckého sboru Senior melody Evy Maťátko.

  Foto: Ladislav Bába


Napsal(a): Ladislav Bába

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video