Na Jihu vzniká placené parkoviště. Rezidentům bude k dispozici více než čtyřicet míst

Hedvika Mašková 2022-11-22 20:49:00

Občané na sídlišti Jih trápí dlouhodobě nedostatek parkovacích míst. Problém se nepodařilo vyřešit ani vybudováním nového asfaltového parkovacího pásu podél ulice Stavbařů, kdy se sice zlepšil komfort a vylepšil celkový vzhled, ale parkovacích stání ubylo. Potřeba lidí na sídlišti je stále velká. Parkoviště u objektu ,,bývalého Tesca“ se proto do konce tohoto měsíce ze dvou třetin promění v oplocené a monitorované placené parkoviště. Počáteční práce započaly předminulou neděli.

,,Na parkovišti u nově vznikajícího obchodu Action bude vymezená část, kde vzniknou parkovací stání s vjezdovou bránou ovládanou přes mobilní telefon. Parkoviště bude osvětlené a pod kamerovým dohledem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Každý nájemník parkovacího stání dostane své číslo. K dispozici bude zhruba 45 parkovacích míst,“ sdělil našim novinám provozovatel parkoviště Milan Doubek.

Stavební práce na parkovišti by měly být do konce měsíce listopadu dokončené a od poloviny prosince se parkovací stání nabídnou místním občanům k pronájmu.

Obyvatelé, kteří nyní využívají parkoviště u obchodu k odstavení svých vozidel, si budou muset v polovině posledního listopadového týdne navíc najít jiné útočiště. V této době se totiž na soukromém pozemku počítá s budováním oplocení.

,,Vymezená část v levé části parkoviště se kvůli stavebním pracím uzavře a obyvatelům, kteří tam budou i přes zákaz parkovat, budou muset být jejich auta odtažena,“ dodal na závěr Milan Doubek.


Komentáře

Nabídky práce

DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz


ÚČETNÍ - paveldvorsky.cz s.r.o. Žatec

Přijmeme účetní, praxe 5 a více let, nástupní plat 30.000 - 38.000 Kč. Benefity: penzijní připojištění, služební telefonní číslo, stravenkový paušál, možnost práce na home-office.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský Ph.D.
Tel.: 415210415
WWW: https://paveldvorsky.cz/
E-mail: info@paveldvorsky.cz


ZÁSTUP DO RECEPCE, PRÁDELNY - Domov pro seniory v Žatci

Práce na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, vhodné i pro příjemce důchodu.
Kontakt: Ing. Eva Hajná
Tel.: 739 429 601
E-mail: hajna@dpszatec.cz

Poslední videa

Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video
Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video