Na Jihu vzniká placené parkoviště. Rezidentům bude k dispozici více než čtyřicet míst

Hedvika Mašková 2022-11-22 20:49:00

Občané na sídlišti Jih trápí dlouhodobě nedostatek parkovacích míst. Problém se nepodařilo vyřešit ani vybudováním nového asfaltového parkovacího pásu podél ulice Stavbařů, kdy se sice zlepšil komfort a vylepšil celkový vzhled, ale parkovacích stání ubylo. Potřeba lidí na sídlišti je stále velká. Parkoviště u objektu ,,bývalého Tesca“ se proto do konce tohoto měsíce ze dvou třetin promění v oplocené a monitorované placené parkoviště. Počáteční práce započaly předminulou neděli.

,,Na parkovišti u nově vznikajícího obchodu Action bude vymezená část, kde vzniknou parkovací stání s vjezdovou bránou ovládanou přes mobilní telefon. Parkoviště bude osvětlené a pod kamerovým dohledem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Každý nájemník parkovacího stání dostane své číslo. K dispozici bude zhruba 45 parkovacích míst,“ sdělil našim novinám provozovatel parkoviště Milan Doubek.

Stavební práce na parkovišti by měly být do konce měsíce listopadu dokončené a od poloviny prosince se parkovací stání nabídnou místním občanům k pronájmu.

Obyvatelé, kteří nyní využívají parkoviště u obchodu k odstavení svých vozidel, si budou muset v polovině posledního listopadového týdne navíc najít jiné útočiště. V této době se totiž na soukromém pozemku počítá s budováním oplocení.

,,Vymezená část v levé části parkoviště se kvůli stavebním pracím uzavře a obyvatelům, kteří tam budou i přes zákaz parkovat, budou muset být jejich auta odtažena,“ dodal na závěr Milan Doubek.


Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video