Na Masarykovo náměstí v Podbořanech v pondělí 5. prosince zhruba v půl páté odpoledne přijel vánoční kamion! Vítaly ho desítky, ne-li stovky lidí.
Program začal v 16 hodin. Moderovaná zábava, hudba či možnost zakoupit si dárkové předměty nebo lákavé občerstvení a přispět tak na dobročinné účely. Půl hodiny po začátku akce přijel nádherně osvětlený Vánoční kamion v doprovodu ladných skřítků a přivezl samotného Santa Clause.
(za video děkujeme Pavlovi Repkovi)
Fotogalerie z akce ZDE.
(foto: L. Helásková)
Napsal(a): Alla Želinská
Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát videoSymfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát video