Společné čtvrtky na faře. S rokem se rozloučili nadílkou, kouzly a oslavou narozenin

Alla Želinská 2023-01-26 17:00:00

Poslední hodina náboženství pro děti v roce 2022 proběhla na podbořanské faře ve čtvrtek 22. 12., kdy přesně v tento den slavil 78. narozeniny pan Bohumil Řeřicha. Dárky tak dostaly děti, ale také i pan Řeřicha. Přišel i kouzelník...

Oslavenec dostal nádherný voňavý betlém upečený maminkou holčiček navštěvujících náboženství Marií Brejchalovou z Libořic, a další dárky sladké, malované, ručně vyrobené i tekuté od dětí a jejich rodičů, všichni přítomní v doprovodu na kytaru paní účetní Ludmily Kroupové zazpívali koledy a v závěru jednu píseň oslavenci věnoval Michal Šelemba se syny. Přišel i kouzelník (Mojmír Šebek), který předvedl nejrůznější kouzla. Děti obdržely od otce Alexandra bohatou vánoční nadílku a předaly i dárečky pod stromek pro něj. Závěrem se všichni na památku vyfotografovali. 

Společně tak završili čtvrteční setkávání na podbořanské faře uplynulý rok 2022. Ve čtvrtek 12. ledna v 16 hodin otec Alexander Siudzik opět přivítal děti na hodině náboženství - již v novém roce 2023. Přejeme všem požehnaný, šťastný a úspěšný rok 2023 ve zdraví a pospolitosti.                       

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video