Společné čtvrtky na faře. S rokem se rozloučili nadílkou, kouzly a oslavou narozenin

Alla Želinská 2023-01-26 17:00:00

Poslední hodina náboženství pro děti v roce 2022 proběhla na podbořanské faře ve čtvrtek 22. 12., kdy přesně v tento den slavil 78. narozeniny pan Bohumil Řeřicha. Dárky tak dostaly děti, ale také i pan Řeřicha. Přišel i kouzelník...

Oslavenec dostal nádherný voňavý betlém upečený maminkou holčiček navštěvujících náboženství Marií Brejchalovou z Libořic, a další dárky sladké, malované, ručně vyrobené i tekuté od dětí a jejich rodičů, všichni přítomní v doprovodu na kytaru paní účetní Ludmily Kroupové zazpívali koledy a v závěru jednu píseň oslavenci věnoval Michal Šelemba se syny. Přišel i kouzelník (Mojmír Šebek), který předvedl nejrůznější kouzla. Děti obdržely od otce Alexandra bohatou vánoční nadílku a předaly i dárečky pod stromek pro něj. Závěrem se všichni na památku vyfotografovali. 

Společně tak završili čtvrteční setkávání na podbořanské faře uplynulý rok 2022. Ve čtvrtek 12. ledna v 16 hodin otec Alexander Siudzik opět přivítal děti na hodině náboženství - již v novém roce 2023. Přejeme všem požehnaný, šťastný a úspěšný rok 2023 ve zdraví a pospolitosti.                       

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz


Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video