Úvod   /   Zprávy   /   19. LOUNSKÉ DIVADLENÍ

19. LOUNSKÉ DIVADLENÍ

Redakce 2023-03-08 07:40:00

Loni plnoleté Lounské divadlení se řítí do 19. ročníku. Od čtvrtka do neděle se bude o vaši přízeň ucházet osm inscenačních týmů s osmi představeními. Čtvrteční večer bude patřit dvěma dámám, Divadlu Stochov a představení Skořápka o zdánlivě nemožném přátelství dvou žen.

V pátek dopoledne se se smutným příběhem setkají dva malí kluci v představení Žal v podání Malis Libochovice. V pátek odpoledne se budeme smát se Všenorskou divadelní společností v komedii Tik Tik, která zaujme svou originalitou a zvlášť drsným humorem. Nepřestaneme se smát ani večer, protože postoloprtští Klouzáci se rozhodli soutěžit se svým příběhem Ty jsi náš mesiáš. Smích by nás neměl opustit ani během víkendu. V sobotu nás postupně čekají tři komedie – terezínská Nahniličko, což je komedie s politickým podtextem, úštěcký Amant o snaživých matkách, českolipský Lakomec, což jistě bude Moliere v hávu Divadelního klubu Jirásek. Před vyhlášením výsledků se ještě podíváme, jak zvládli Saturnina kamarádi z Klasu Klášterec nad Ohří. Společně s Anatolem Svahilcem si zpříjemníme chvilku čekání na verdikt lektorského sboru. Louny opět jistě nezklamou a připraví svým oblíbeným ochotníkům parádní atmosféru, za kterou se k nám soubory napříč republikou sjíždějí.

A ještě ve středu 8. března nezapomeňte na avizovaný koncert s Vráťou Brabencem a jeho novou kapelou a na Zastávku zajděte v neděli 12. března na Taneční čaje.

Aby se neděle nezdála chudá milovníkům umění výtvarného, ve 14.00 se v Galerii města Loun posledním „povídáním nad obrazy“ rozloučí výstava Čistá radost a její autor Jaroslav Čása.

Milena Syrovátková


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

DPS Podbořany - VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

Příplatek za práci o víkendu a svátcích, odměny, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, příspěvek na vitamínové prostředky a očkování. Nástup od května 2023.
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodborany.cz


AUTOSERVIS KOČINA LOUNY - AUTOMECHANIK

Do našeho týmu hledáme AUTOMECHANIKA. Info přímo v prodejně: Postoloprtská 2968, Louny nebo na telefonu.
Kontakt: Miroslav Kočina
Tel.: 415656116
E-mail: servis@autodilykocina.cz


Nelumbo Otvice - PROJEKTOVÝ MANAŽER/STAVBYVEDOUCÍ

Práce na HPP ve stabilní společnost, zajímavý plat a smlouva na dobu neurčitou.
Kontakt: Petra Štáfková
Tel.: 417669065
E-mail: hr@nelumbo.cz


Ročov ŘEDITEL/KA ZŠ

Nástup 1.9.2023, přihlášky nejpozději do 28.4.2023. Bližší info na webu Městyse Ročov
Kontakt: Ing. Vojtěch Václav Pour, starosta
Tel.: +420 415 695 110
E-mail: starosta@obec-rocov.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz

Poslední videa

Vernisáž výstavy Ivy Mokré v Mederově domě d Žatci

V sobotu 25. 3. byla zahájena výstava "Svět víl" Ivy Mokré z Ústí nad Labem, chalupářky z Řepan u Lubence. Autorka návštěvníkům zahrála na harmoniku i spolu si zazpívali...

Přehrát video
Otevření nové expozice Hlasy Čechů z Volyně a soubor Доля

22. 3. 2023 v podbořanském muzeu slavnostně otevřeli novou stálou expozici Hlasy Čechů z Volyně. Dorazilo velké množství hostů. V úvodu vystoupil soubor Dolja z Ústí...

Přehrát video