Opravená silnice vykazuje nedostatky

Hedvika Mašková 2023-06-07 14:02:00

Občané dlouho volali po rekonstrukci komunikace v ulici Pražská. Nyní se potýkají s dlouhými uzavírkami a objížďkami. Po spuštění komunikace do plného provozu proto očekávají, že bude v lepším stavu. Už nyní však vykazuje nedostatky.

Konkrétně se jedná o úsek nově zrekonstruovaném povrchu komunikace ulice Pražská těsně za odbočkou na městský hřbitov, kde se po dešti tvoří velká louže, navíc v těsné blízkosti kanálu.

,,Začátkem měsíce května 2023 bylo provedeno místní šetření v Žatci v ulici Pražská za účasti zástupců Správy a údržby silnic Ústeckého kraje, provoz Louny a dodavatele ohledně louže na silnici. Zhotovitel byl na tuto závadu upozorněn a dojde k jejímu odstranění ještě před převzetím díla,” ujistila nás jménem správce komunikace krajská tisková mluvčí Magdalena Fraňková.           

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz


Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video