Parkoviště v ulici Vrchlického v Žatci se začne stavět příští rok v březnu

Hedvika Mašková 2023-10-11 12:37:00

Celkem čtyřicet parkovacích míst pro osobní automobily vznikne ve Vrchlického ulici v Žatci za bytovými domy. Realizace je plánovaná na březen příštího roku. Vyjde na 4,5 milionu korun.

,,Na vybudování parkoviště v ulici Vrchlického zastupitelstvo města uvolnilo na svém jednání dne 21. září finanční prostředky. Nyní bude probíhat příprava výběrového řízení. Kapacita parkoviště bude celkem čtyřicet míst pro osobní automobily, z čehož dvě parkovací stání jsou vyhrazená pro ZTP. Parkoviště bude umí-stěno za bytovými domy č.p. 2494 - 2495 a č.p. 2499-2498, místo původního dětského hřiště,” sdělil našim novinám Marek Pataky z odboru rozvoje města.

Součástí projektu je rovněž doplnění veřejného osvětlení a sadové úpravy (výsadba stromů).     Foto: Město Žatec

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video