Turnaj v živelném básnění slam poetry se odehraje ve sklepení kostela v Chomutově

Redakce 2023-10-11 09:12:52

Chomutov - V pátek 13. října od 19:00 proběhne v Chomutově kvalifikační kolo na Mistrovství republiky ve Slam Poetry za Ústecký kraj. Večery jinak, pořadatelé akce, spojili síly s Oblastním muzeem v Chomutově a vybrali pro takovou příležitost netradiční prostory ve sklepení kostela svaté Kateřiny.

"Slam Poetry je velmi specifický žánr přednesu autorské poezie. Žádné kostýmy, ani rekvizity, vlastní texty. Nebo totální improvizace. Smích, dojetí i dekadence. A hlavně - body publika. Vy jako porota rozhodujete o vítězi," představuje formát večera moderátor a mistr ČR ve slamu Filip Koryta.
Kapacita prostoru je 120 míst, předprodej vstupenek probíhá v Oblastním muzeu v Chomutově, v budově radnice. Cena je 200 Kč.
Pro tuto speciální příležitost bude otevřen prostor mezi kostelem svaté Kateřiny a Café Rouge pro pohodlné občerstvení návštěvníků.


Napsal(a): (tt)

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video