Dopřejte wellness svému autu v Jelen Garage

Alla Želinská 2023-10-18 13:51:40

Dokonalá péče o vaše auto - v Podbořanech.

PODBOŘANY - Dobrá zpráva pro všechny automobilisty, kteří si o svůj vůz pečují a chtějí, aby jim sloužil co nejdéle a nejlépe. Potřebujete vyčistit interiér nebo si domluvit mytí auta, vyleštit zašlá světla či lak a ošetřit ho keramickou ochranou? V Podbořanech můžete!

Konečně ve městě je nové certifikované detailingové studio, kde si zákazníci mohou ne-chat vyčistit interiér, domluvit si mytí auta, vyřešit retuš laku, vyleštění zašlých světel, a hlavně si nechat vyleštit lak a aplikovat nejodolnější typ ochrany – keramickou ochranu laku. Nové studio sídlí v ulici Cyrila a Metoděje 72. „Detailně se zde věnuji každému autu, které dostane důkladnou péči a bude znovu čisté a voňavé. Používám k tomu pouze certifikované a profesionální produkty, mám za sebou několik školení. Pokud zákazník chce počkat v prostorách a sledovat práci, je mu vždy nabídnuta káva s pitím a pohodlným posezením, s propojením na wifi,“ uvádí provozovatel detailingového studia Dominik Jelínek. Na instagramu a facebooku jej zájemci najdou pod Jelen Garage. 

(pr)

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video