Sbor dobrovolných hasičů v Kryrech oslavil 150 let

Alla Želinská 2023-10-23 17:00:00

SDH Kryry oslavil první říjnový víkend 150. výročí založení hasičského sboru ve městečku.

„Chceme poděkovat všem zúčastněným jednotkám za účast na oslavě našeho 150. výročí založení SDH Kryry, představitelům HZS a OSH, ale i všem příznivcům hasičů. Sponzorům, kteří se podíleli na finančním a materiálním zabezpečení celé oslavy. Děkujeme spolupracujícím spolkům a kapelám za hudební doprovod. Máte za naše sdružení veliký dík a vážíme si toho,“ poděkovali po oslavách kryrští dobráci. Kromě výjezdové činnosti kryrští hasiči pomáhají při různých kulturních a společenských akcích v celém regionu. Například o víkendu 20. - 21. října podpořili svou účastí sraz offroadů na Kozinci u Vroutku, kde zajišťovali požární asistenci.

A poslední říjnovou, sváteční sobotu 28. 10. dobrovolní hasiči nebudou chybět na Dětském Halloweenu, který pořádá Lekaf Kryry společně s městem a hasiči. Čeká na vás opět stezka plná her a na konci odměna a možnost opékání buřtů. 

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video