Sbor dobrovolných hasičů v Kryrech oslavil 150 let

Alla Želinská 2023-10-23 17:00:00

SDH Kryry oslavil první říjnový víkend 150. výročí založení hasičského sboru ve městečku.

„Chceme poděkovat všem zúčastněným jednotkám za účast na oslavě našeho 150. výročí založení SDH Kryry, představitelům HZS a OSH, ale i všem příznivcům hasičů. Sponzorům, kteří se podíleli na finančním a materiálním zabezpečení celé oslavy. Děkujeme spolupracujícím spolkům a kapelám za hudební doprovod. Máte za naše sdružení veliký dík a vážíme si toho,“ poděkovali po oslavách kryrští dobráci. Kromě výjezdové činnosti kryrští hasiči pomáhají při různých kulturních a společenských akcích v celém regionu. Například o víkendu 20. - 21. října podpořili svou účastí sraz offroadů na Kozinci u Vroutku, kde zajišťovali požární asistenci.

A poslední říjnovou, sváteční sobotu 28. 10. dobrovolní hasiči nebudou chybět na Dětském Halloweenu, který pořádá Lekaf Kryry společně s městem a hasiči. Čeká na vás opět stezka plná her a na konci odměna a možnost opékání buřtů. 

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video