Láďa Hruška je u nás jako doma. Manželé Gurovi z Dobříčan vystoupí v jeho pořadu už poosmnácté

Hedvika Mašková 2023-11-24 10:30:00

Mezi největší mediální hvězdy na Žatecku bezpochyby patří také manželé Gurovi z Dobříčan. Oblíbený kutil a moderátor Láďa Hruška je totiž se svým pořadem navštěvuje pravidelně, neboť zahrada manželů oplývá pěstitelskými raritami, které nemají u jiných zahrádkářů obdoby. Nejenže dokáží plodiny vypěstovat, ale v rukávu mají i několik variant, jak je co nejefektivněji zpracovat.

,,Z pořadu Vychytávky Ládi Hrušky nám vždycky volají. Prý je u nás pokaždé co točit,” sdělila nám Marcela Gurová a doplnila: ,,Jezdí k nám už od roku 2015. V pořadu jsme od té doby byli již sedmnáctkrát. Dalo by se říci, že jsme už s celým štábem jedna rodina. Oni sami říkají, že když k nám jedou, je to jako kdyby jeli k babičce na návštěvu.”

Naposledy se manželé v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky objevili první listopadovou neděli, kdy představili tropickou zeleninu čajot, které se na jejich zahradě letos skutečně dařilo.

,,Z jedné sazenice se dá při správné péči vypěstovat dvacet až třicet kilo,” vysvětlila paní Gurová.

V předvánočním čase, přesně v neděli 17. prosince, se manželé z Dobříčan objeví v pořadu Ládi Hrušky znovu. Diváci se tentokrát dozví, jak si doma upéct klasický punčový dort.

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video