Láďa Hruška je u nás jako doma. Manželé Gurovi z Dobříčan vystoupí v jeho pořadu už poosmnácté

Hedvika Mašková 2023-11-24 10:30:00

Mezi největší mediální hvězdy na Žatecku bezpochyby patří také manželé Gurovi z Dobříčan. Oblíbený kutil a moderátor Láďa Hruška je totiž se svým pořadem navštěvuje pravidelně, neboť zahrada manželů oplývá pěstitelskými raritami, které nemají u jiných zahrádkářů obdoby. Nejenže dokáží plodiny vypěstovat, ale v rukávu mají i několik variant, jak je co nejefektivněji zpracovat.

,,Z pořadu Vychytávky Ládi Hrušky nám vždycky volají. Prý je u nás pokaždé co točit,” sdělila nám Marcela Gurová a doplnila: ,,Jezdí k nám už od roku 2015. V pořadu jsme od té doby byli již sedmnáctkrát. Dalo by se říci, že jsme už s celým štábem jedna rodina. Oni sami říkají, že když k nám jedou, je to jako kdyby jeli k babičce na návštěvu.”

Naposledy se manželé v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky objevili první listopadovou neděli, kdy představili tropickou zeleninu čajot, které se na jejich zahradě letos skutečně dařilo.

,,Z jedné sazenice se dá při správné péči vypěstovat dvacet až třicet kilo,” vysvětlila paní Gurová.

V předvánočním čase, přesně v neděli 17. prosince, se manželé z Dobříčan objeví v pořadu Ládi Hrušky znovu. Diváci se tentokrát dozví, jak si doma upéct klasický punčový dort.

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/ŘEDITELKA ZŠ A MŠ Vilémov

Bližší informace na webu Obce Vilémov u Kadaně.
Tel.: 474398146
WWW: https://www.obec-vilemov.cz/
E-mail: vilemov@obce-cv.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video