Přípravy na Vánoce v Žatci vrcholí. Nově bude osvětleno i Smetanovo náměstí

Hedvika Mašková 2023-11-22 13:01:00

V minulých týdnech se pracovníci Technické správy města Žatec opět pustili do instalace vánočního osvětlení. V historickém centru města už mají téměř hotovo. Letos budou nově osvětlené také stromy před finančním úřadem na Smetanově náměstí v Žatci.

Vánoční výzdoba města, vánoční strom a betlém budou poprvé slavnostně rozsvíceny první adventní neděli 3. prosince, kdy se na náměstí Svobody odehraje odpolední a večerní program. Chybět nebude vystoupení dětí z mateřských a základních škol, vyhodnocení soutěže ve zdobení stromků, adventní přání starosty města a otce Viléma z liběšické fary, hudební vystoupení skupin Camerata a Little Bit Bandu s Jakubem Machuldou. Slavnostní rozsvícení vypukne v 18.10 hodin. Doprovodným programem žateckého adventu budou staročeské adventní trhy.   

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video