Skupina Smokie vás naladí na 20. století

Redakce 2023-11-14 13:58:00

Klášterec - Ve čtvrtek 16. listopadu od 18 hodin si připomeneme listopadové události roku 1939 a 1989 formou již tradičního společenského večera pod názvem RETRO.

Zahájí jej studenti gymnázia a střední odborné školy pod vedením Miloslavy Koubové a Davida Kodytka se svým divadelním pásmem o událostech let 1939 a 1989. Můžete se těšit na vystoupení Adély Kodytkové a kapely VOKONOBI, skupiny The Plastic People of the Universe duo a SMOKIE revival Praha, která s sebou přiveze vzácné hosty: Suzi Quatro a Tinu Turner.

Hlavní program zakončí retro diskotéka. Během večera nebude chybět ani symbolický speciální raut složený z retro pochoutek a návštěvníci si budou moci pořídit snímek ve fotokoutku s kabinkou pro převlékání kabátů. Vstupné je jako každý rok symbolické – dospělí zaplatí 89 Kč, studenti, děti, senioři a ZTP 39 Kč. Předprodej již nyní v kulturním centru a na webu kultura.klasterec.cz. (r)


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz


Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video