Domy s pečovatelskou službou navštívili vzácní hosté

Redakce 2023-11-20 09:20:00

V polovině října se konalo slavnostní výročí posvěcení kostela Nanebevzetí Panny Marie v Postoloprtech. Sloužit slavnostní mši přijel biskup litoměřický Mons. Mgr.Jan Baxant s doprovodem. Slavilo se 270 let od dostavby a požehnání kostela a 80 let od posvěcení kostela biskupem Antonínem A. Weberem. Po slavnostní mši, kterou výtečně doprovodili bývalí členové a další hosté chrámového sboru Panny Marie Sněžné v Praze, se pan biskup s doprovodem a dalšími hosty vydali do nových městských domů s pečovatelskou službou u sv. Anny a sv. Jáchyma. Tam na ně čekali další hosté. Krom zástupců města se přišli podívat i žáci výtvarného oboru a jejich rodiče ze ZUŠ Postoloprty.


Díky dětským návrhům na téma sv. Anny a sv. Jáchyma vznikla obdivuhodná vitráž, která pečovatelský dům zdobí. V mezipatře domu byly předány dětem pamětní listy s poděkováním od pana místostarosty Mgr. Karla Folbera a následně vitráži požehnal pan biskup. Prohlídka domů byla moc krásná. Jsme pyšní na tvorbu našich (vašich) dětí a děkujeme za ni. Děkujeme za příležitost podílet se na takovéto události našemu městu a spolupráci s firmou Skloart. Budeme rádi, když se i vám, kolemjdoucím, bude líbit ve dne i v noci. Veliké díky za tvorbu návrhů posíláme Kateřině Kratochvílové, Kamile Kratochvílové, Báře Kaderkové, Veronice Kalouskové, Ivaně Petřivalské, Janě Machynové, Karolíně Hlaváčové, Karolíně Folberové, Elišce Kubíčkové a Petře Zakouřilové. (red)

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Obsluha ČERPACÍ STANICE A MYCÍ LINKY - KM - Prona Žatec

Ranní a odpolední směny v režimu: 2 dny ranní, 2 dny odpolední, 2 dny volno; včetnně víkendů. Práce v kolektivu 5 lidí, vhodné pro muže i ženy. Zájemce doručí životopis na e-mail: info@wdishop.cz nebo na adresu: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
Kontakt: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
E-mail: info@wdishop.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video