Medailové úspěchy krasobruslařek pokračují

Redakce 2023-12-06 07:42:00

Z víkendových závodů sbírají krasobruslařky oddílu Slovanu Louny jeden úspěch za druhým.

     V Roudnici nad Labem se 18. listopadu konal 17. ročník Velké ceny Podřipska. Lounské krasobruslařky na tomto závodě nemohly chybět. Náš oddíl krasobruslení reprezentovalo devět závodnic v sedmi soutěžních kategoriích. Čtyři medaile pro lounské krasobruslení vybojovaly svěřenkyně trenérky Anastisie Galkini. Zlaté ocenění získala 14ti letá Mia Verissimo v kategorii Žačky. Prvenství obhájila v konkurenci dvaceti závodnic. Dvě stříbrné medaile v kategorii Juniorky a Žačky mladší obdržely Eliška Witošová a Sofie Anna Gabajová. Bronzovou medaili pro oddíl získala Leontýna Novotná. Ve stejné kategorii jako Leontýna závodila devítiletá Nela To-manová a obsadila 5. místo. Obě startují v kategorii Žačky nejmladší. Spokojená byla také trenérka Květa Franková s umístěním Johany Hájkové na čtvrtém místě v konkurenci dvaceti startujících krasobruslařek. Poslední listopadový víkend budou naše krasobruslařky reprezentovat na závodech ve Slaném a v Turnově. Všem přejeme, aby se jim dařilo tak, jako doposud.

Víkend (25. - 26. 11.) se lounské krasobruslařky účastnily hned dvou závodů. V sobotu 25. listopadu závodily ve Slaném, kde startovalo celkem osm závodnic v šesti kategoriích. V kategorii Žačky získala bronzovou medaili Johana Hájková. Druhou bronzovou medaili vybojovala Sofie Anna Gabajová v kategorii Žačky mladší. ,,Dále jsme získali jedno 4. a dvakrát 5. místo z nabitého závodního pole dvaceti čtyř startujících. Za pozornost stojí i skutečnost, že na tomto závodě si zajela svůj startovní debut v letošní sezóně, sedmiletá Charlotte Stanislavová v kategorii Přípravka,“ řekla Jarmila Panenková z HC Slovan Louny. Druhý závod, kde se lounské závodnice prezentovaly, byl v neděli 26. listopadu v Turnově. ,,Tam jsme měli tři zástupkyně. V tomto závodě nezískaly krasobruslařky žádné medailové umístění. Dalším závodem, kde budeme mít zastoupení ve startovním poli, je 1. ročník Bílinská bruslička,“ dodala. 
Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video