Jednatelem Městských služeb Podbořany Kříž

Alla Želinská 2024-01-03 11:11:00

Ke změně jednatele Městských služeb Podbořany dojde k 1. únoru 2024.

Rada města na své schůzi 6. prosince rozhodla o odvolání dosavadní jednatelky společnosti Lucii Harvánkové k 31. lednu a s účinností od 1. února 2024 jmenovala jednatelem MS Podbořany Jiřího Kříže. Zároveň schválila smlouvu o výkonu funkce vč. výše odměny a jiných požitků jednatele.  

Společnost s ručením omezeným Městské služby Podbořany byla založena v červenci 2021. Její hlavní činností je zajištění provozu sportovních zařízení ve městě.

Městské služby zastřešují provoz Sportovní haly a kuželny.

Jednatelkou společnosti byla nejprve Andrea Kuďousková, kterou v září 2023 vystřídala Lucie Harvánková. Rada města tehdy rozhodla pro výměnu jednatele s tím, že A. Kuďousková, jež stála u rozjezdu sportovní haly, svoji práci splnila. Do funkce byla jmenována L. Harvánková s tím, že radnice vypsala na nového jednatele výběrové řízení. Funkce jednatele se teď ujme Jiří Kříž.  

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video