Okresní přebory stolního tenisu vyhrál Václav Soutner

Jaroslav Průša 2024-01-08 12:40:38

Údlice – V údlické sportovní hale se konaly první sobotu nového roku okresní přebory ve stolním tenisu. Titul ve dvouhře si po roce opět vybojoval Václav Soutner z Baníku Březenecká. Ženský titul si odvezla Eliška Demjanová z KST Jirkov a ve čtyřhře byla nejlepší dvojice Michal Malý a Jan Sučík z Baníku Březenecká.

Ženskou soutěž si zahrálo šest stolních tenistek. Ve finále porazila Eliška Demjanová svou oddílovou kolegyni Sabinu Kuželovou, třetí skončila Marina Pichová také z KST Jirkov.

Do mužské části přeborů se zaregistrovalo čtyřicet hráčů. Hráči byli rozlosovaní do osmi skupin po pěti tenistech podle výkonosti. Do vyřazovací části z každé skupiny postupovali dva nejlepší. Podle očekávání se do čtvrtfinále probojovali hráči dvou nejlepších okresních oddílů Baníku Březenecká a KST Jirkov. Aktuálně lepší formu prokázali hráči Baníku Březenecká. Ve čtvrtfinále postupně uspěl Václav Soutner, když porazil Michala Dännera z KST Jirkov. Postup si zajistil i Martin Hofmann mladší ze stejného oddílu, když vyřadil Petra Veselého z Jirkova, dalším úspěšným čtvrtfinalistou se stal také hráč Baníku Michal Malý, když po pětisetovém boji zdolal Luďka Kotrbu z KST Jirkov. Jediný z jirkovských hráčů postoupil do semifinále Vojtěch Průša, který si poradil bez ztráty setu s Janem Sučíkem z Březenecké.

V prvním semifinále mužské dvouhry porazil Martin Hofmann Vojtěcha Průšu bez ztráty setu a Václav Soutner si obdobně poradil s Michalem Malým. Finále přineslo dramatický souboj. Soutner vybojoval první set, ale Hofmann zápas otočil. Jenže Soutner vyrovnal a v rozhodujícím pátém setu těsně zvítězil. O třetí místo se v turnaji podělili Malý a Průša.

Na obhajobu klubu KST Jirkov je třeba uvést, že se turnaje nezúčastnili tři jeho top hráči a to Jiří Šmucr, Miroslav Hrnčál a Ladislav Krejčí. Při jejich účasti by byl turnaj určitě ještě zajímavější. Ve čtyřhře skončila na druhém místě dvojice Václav Soutner-Martin Hofmann z Březenecké. O třetí místo se podělili dvojice Vojtěch Průša-Petr Veselý z KST Jirkov a Jáchym Pail z Baníku a Michal Dänner z KST Jirkov.

Foto: Jaroslav Průša 

Napsal(a): Jaroslav Průša

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video