Koncert v bývalé Labuti. V Chomutově zahrají zástupci alternativní scény

(tt) 2024-02-19 16:12:30

Chomutov - Indie-folkový závan jara a shoegaze kytary se v pátek 23. února od 20 hodin rozezní v chomutovském Druhém Patře, novém prostoru, který vznikl v bývalém obchodním domě Labuť v Ruské ulici.

V Chomutově se tak v rámci série Konzert, pořádané spolkem Kuprospěchu, představí dvě rezonující jména české alternativní scény. Kapela Ida the Young se už před domácím publikem zapsala loni na festivalu Moody Moon Noize. Přináší jedinečnou směs indie a folkové hudby. Se svým debutovým EP Strange Shaped Flowers, vydaným v roce 2023, okouzlují posluchače světem plným zvláštních obrazů s osobitou poetikou.

Zvuková paleta kapely Lonely Shredder and the Heavy Smokers se rozkládá široce, a to od hřmotných zvukových stěn přes intenzivní noise až po špinavou garáž a melancholický shoegaze. To vše protkané dreampopem. O afterparty se postará Dj s kořeny v Chomutově hrající pod pseudonymem Flazha. Vstupné je 100 korun. 


Napsal(a): (tt)

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video