Školka v Krásném Dvoře zve na jarní burzu oblečení

Alla Želinská 2024-03-04 15:00:00

Můžete objevit parádní kousky za pár korun a dětem tím pomůžete třeba k nové houpačce na školkovém hřišti.

Mateřská škola v Krásném Dvoře pořádá tento týden jarní a letní burzu oblečení. Do 1. března si zájemci mohli přinést věci, které již nepotřebují, chtějí darovat atd. Prodej věcí se koná ve vestibulu krásnodvorské školy od středy do pátku: ve středu 6. 3. od 8 do 17 hodin, ve čtvrtek 7. 3. a v pátek 8. 3. od 7 do 15 hodin. Pro velký zájem burza proběhne i v pondělí 11. 3.!

"Ukliďte si a přebytky pošlete dál! Darované věci prodáme a z výtěžku nakoupíme dětem nový herní prvek na školkovou zahradu,“ uvádí za organizátory učitelka Monika Bartušková. Přijďte, i když nic nepřinesete... možná objevíte to co v šatníku ještě nemáte. 

Zároveň ve středu 6. března jste zváni na Den otevřených dveří ZŠ a MŠ Krásný Dvůr - od 8 do 16 hodin. Můžete tak spojit poznávání, jak to v krásnodvorské škole běžné funguje, co vše nabízí. "Rádi vás provedeme budovou školy i přilehlým areálem," zvou pořadatelé. "Můžete se přijít podívat i k nám do školky a přesvědčit se, že paní učitelky ve školce jsou fakt normální," s úsměvem a vtipně zve p. uč. Bartušková ve videopozvánce :-) 

...A u toho můžete navštívit i jarní burzu oblečení :-) 

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video