Beseda s fotbalovou legendou potěšila stovky návštěvníků

Alla Želinská 2024-03-20 17:00:00

Asi tři stovky fanoušků, menších, ale i už dospělých „kluků” milujících sport a fotbal, se přišly podívat v pátek do Kulturního domu v Podbořanech na besedu s Janem Kollerem, fotbalovou legendou a dosud stále nejlepším střelcem reprezentace České republiky, i když v týmu už patnáct let nehraje.

Jan Koller a spolu s ním také známý sportovní televizní novinář Petr Vichnar si povídali s návštěvníky skoro dvě hodiny, pouštěli nejkrásnější Kollerovy góly z jeho památných utkání, připomínali skvělé sportovní okamžiky z naší historie. Honza Koller vzpomínal například i na to, jak dříve rád jezdíval k letnímu osvěžení na koupaliště do Krásného Dvora nebo také na letní pohodové turnaje na tamním hřišti, kde si občas také zahrál. Celkem nastřílel za svou kariéru ve vrcholovém fotbalu zhruba 300 gólů, 180 branek dal v ligových soutěžích v ČR, Belgii, Německu a dalších zemích, 45 gólů nastřílel v evropských pohárech a 55 v dresu národního týmu ČR. Dvakrát vyhrál ligu v Belgii, jednou v Německu a jednou v Česku. V roce 2004 přivezl se spoluhráči bronzové medaile z mistrovství Evropy pro Českou republiku.

Honza má přátelskou povahu a smysl pro humor, rád vypráví veselé zážitky, na závěr besedy Branky, body, vzpomínky se každému z „velkých i malých kluků” ochotně podepsal, s každým se ochotně vyfotil, nikoho neodmítl. Kluci na svůj idol kulili oči a byla to určitě i dobrá motivace pro jejich další fotbalové snažení.

                                             

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video