Bronzové medaile z krajských přeborů šachistů

Redakce 2024-04-09 09:43:00

Krajský přebor družstev mladších žáků v šachu proběhl uplynulou sobotu v Litoměřicích. Jedná se o soutěž šestičlenných týmů, v jejichž sestavě musí povinně být alespoň jedna dívka a ,,supermladší“ hráč(-ka), ročníku 2015 a mladší. ,,Do Litoměřic přijelo sedm týmů, mezi nimi i výprava Šachového klubu Louny, čítající osm hráčů a trenéra,“ uvedl za tým mladých lounských šachistů Petr Ulrych.


Soutěž byla dopoledne rozehrána ve dvou kvalifikačních skupinách, z nichž družstva na prvních dvou místech postoupila do odpoledních finálových bojů. Lounským se do nich podařilo postoupit a mohli se tak utkat s nejlepšími o medaile. Týmy ze šachových bašt, jako jsou Ústí nad Labem a Teplice, byly nad jejich síly. V zápasech s nimi, uspěli jen jednotlivci. V závěrečném kole tak Louny čekal přímý souboj o třetí místo s ŠK Chlumec. Lounští neponechali nic náhodě, svého soupeře deklasovali 6:0 a zaslouženě domů přivezli pohár a bronzové medaile.

Úspěšný tým tvořili, Šimon Medek (3 body/4 zápasy), Jan Zebisch (2/4), Adam Antonec (0,5/2), Marek Šuňovský (1/2), Martin Gajdáč (0,5/2), Jan Rychtařík (2/2), Sandra Gajdáč (3/4) a Šimon Lhotský (2/4). (peu), foto: archiv klubu

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video