Kruhový objezd na Pražské by se měl stavět v létě. Předpokládá se částečná uzavírka silnice

Hedvika Mašková 2024-04-17 13:25:00

V těsné blízkosti nové výstavby v lokalitě Na Homoli a areálu žateckých kasáren by při vjezdu do města ze směru Louny/Praha měl na Pražské ulici vyrůst nový kruhový objezd. Zahájení stavby se předpokládá v letních měsících tohoto roku. To ovšem jen v případě příznivého scénáře.

,,Stavba je ve fázi povolovacího procesu – konkrétně probíhá stavební řízení na příslušném stavebním úřadě Městského úřadu v Žatci – od toho se odvíjí i termín realizace – předpoklad je v letních měsících roku 2024,” sdělil našim novinám vedoucí technicko-správního úseku Správy a údržby silnic Ústeckého kraje Petr Šulek a dále doplnil, na jaké dopravní omezení se mají řidiči připravit: ,,Konkrétní omezení provozu na silnici II/225 při realizaci stavby okružní křižovatky bude upřesněné se zhotovitelem stavby – předpokládá se částečná uzavírka silnice, realizace okružní křižovatky po jednotlivých polovinách.”      

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video