Hokejbalové hřiště v Žatci se dočká opravy

Hedvika Mašková 2024-04-24 10:19:00

Rekonstrukce zanedbávaného hřiště nedaleko hřbitova byla jedním z návrhů participativního rozpočtu v minulém roce. Kvůli vysoké finanční náročnosti však projekt až do samotného hlasování neprošel. Přesto se ho město Žatec rozhodlo zrealizovat. K opravě by mělo dojít ještě letos. Navrhovatelem zlepšení stavu hřiště byl Ondřej Bayer. Na potřebu rekonstrukce upozornil na letošním prvním jednání nově vzniklé Komise mladých také jeden z členů Kristián Balon.

,,Oprava hřiště v ulici K Perči je plánována na podzim letošního roku, případně na jaro roku 2025, a to v závislosti na zpracování projektové dokumentace a získání potřebných povolení,” vysvětlila našim novinám vedoucí odboru rozvoje města Kateřina Mazánková a dále doplnila: ,,Součástí bude oprava povrchu hřiště, oprava oplocení, umístění basketbalových košů, případně branek. Cena bude stanovena po zpracování projektové dokumentace.”         

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video