Koncert ve Velké Černoci podpoří opravy kostela

Alla Želinská 2024-04-22 13:45:00

Hvězdy hudební scény opět zaplní kostel sv. Václava ve Velké Černoci. Umělecká agentura Čajka a spolek HISTORIC Velká Černoc vás srdečně zvou na Májový koncert klasické a muzikálové hudby sólistky Národního divadla Praha Andrey Kalivodové.

Koncert se uskuteční v sobotu 4. května od 14 hodin.

Nádherným světem hudby vás provede Andrea Kalivodová - mezzosoprán a Jiří Knotte - varhany, klavír. Zazní skladby Largo (Novosvětská symfonie) A. Dvořáka, Vltava (Má vlast) B. Smetany, Poem Z. Fibicha, Ombra mai fu (Xerxes) G. F. Händela, Voi che sapete (Figarova svatba) W. A. Mozarta, Memory (Cats) A. L. Webbera, Knížka snů (Bídníci) C. M. Schonberga, Summertime (West Side Story) L. Bernsteina a další krásné melodie. Vstupné je dobrovolné, je možno přispět na probíhající opravy kostela. Koncert se koná s podporou městyse Měcholupy a také České spořitelny. 

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video