Žatecká dobrovolnice Hana Křepelková získala Cenu Křesadlo

Hedvika Mašková 2024-04-30 12:50:00

Cena pro obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci. To je Cena Křesadlo udílená v krajích České republiky dobrovolníkům roku. Předminulý čtvrtek si toto ocenění zasloužila dlouholetá dobrovolnice Dobrovolnické služby Levandule Žatec Hana Křepelková. Slavnostní předávání proběhlo v prostorách Inovačního centra Ústeckého kraje v Ústí nad Labem. Zasloužená morální odměna byla udělena šesti dobrovolníkům z našeho kraje.

,,Hanka Křepelková již deset let dochází za pacienty následné péče žatecké nemocnice, kde pravidelně navštěvuje pacienty, kterým chybí společnost blízkého člověka. Její milá povaha přináší lidský kontakt, pochopení, radost, mnohdy nějaký malý dáreček k potěše ducha. Její vytrvalost a empatie jsou příkladem pro další dobrovolníky, nemocniční personál a lidi, kteří její počínání sledují už tak dlouhou dobu. Klienti se těší na její veselé povídání o běžných věcech života malého města, na povzbudivá slova, která přinášejí klid a příjemnou změnu v režimu všedních dní,” říká o paní Křepelkové koordinátorka Dobrovolnické služby Levandule Žatec Radka Hrádková, která si velmi váží všech, kteří se do dobrovolnické činnosti zapojují.        Foto: DS Levandule Žatec

Komentáře

Nabídky práce

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - LOUNY

Jsme fandové digitálního účetnictví, umělé inteligence a moderních technologií a do naší lounské kanceláře hledáme novou posilu pro stálou nebo nárazovou spolupráci externí nebo interní formou. Předchozí zkušenost s účetnictvím je nutná, moderní technologie zaškolíme a zvládneme společně. Požadujeme ochotu učit se novým věcem, pozitivní, zodpovědný a aktivní přístup.
Tel.: 777197823
E-mail: info@arelas.cz


VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video