Churchill opět ve znamení pohody a zábavy

Jan Vnouček 2012-08-29 00:00:00

Vroutek – Nastupující návštěvnická krize letních hudebních festivalů vroutecký Rock for Churchill nepostihla. Tuto sobotu rozšířený areál Myslivny, tak jako každý rok, navštívilo okolo 4,5 tisíce návštěvníků. Uvedl to hlavní organizátor oblíbené přehlídky českých i zahraničních kapel Kamil Šír. S průběhem i „docházkou“ 13. ročníku festivalu byl více méně spokojený.

„Zvětšili jsme areál, takže byl dostatek prostoru pro sezení a jako je ve Vroutku už tradicí, nestal se jediný konflikt, jediná rvačka. Podle všech ohlasů, co máme, byli diváci spokojení. Hlavně že se nikomu nic nestalo, že se lidi bavili a užili si to,“ dodal zkušený promotér.
Pohodovou atmosféru a vydařenou dramaturgii si pochvalovala i jedna z mála domácích návštěvnic, Martina Bláhová, která si přišla „zapařit“ se svou sestrou Jitkou. „Chodíme sem pravidelně. Je dobře, že se tu něco takového koná. A je   škoda, že sem nechodí víc místních lidí. Kdo má rád hudbu, tomu se tu musí líbit,“ dala jasně najevo svůj názor.
Rock for Churchill je vyhlášený svou specifickou programovu skladbou. Její základ tvoří stálice české rockové, ska či reagge scény, pro letošek vystoupily například skupiny Tři sestry, Wohnout, Vypsaná fixa, Vltava, Tleskač či Sto zvířat. Hlavními taháky jsou pak často exotičtí a v ČR ještě „neprovařené“ zahraniční hvězdy. Publikum pro tentokrát roztančilo mexické „skáčko“ Panteón Rococó, nizozemský breakbeat souboru NZ Shapeshifter, britská fúze rocku, dubu a taneční muziky Dub Pistols nebo třeba američtí Tito & Tarantula se svým tequilla rockem. Nezbytný doušek charity zajistil happening Světlo pro svět. Výtěžek z prodeje svíček a svíticích triček půjde na podporu oční kliniky v etiopské Butajiře.
Fotogalerie ve fotogalerii na této stránce.

 

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video