Výstaviště uvítá 26. ročník výstavy Autosalon Louny

Redakce 2024-05-16 11:03:41

Součástí tradiční výstavy jsou další dvě - Rodina a volný čas a Řemesla a kreativita. Velkolepé trojvýstavy se uskuteční od 17. do 19. května. Tento jedinečný veletrh spojí tři tematicky rozdílné výstavy pod jednu střechu a představí bohatý program pro celou rodinu. Autosalon Louny 2024 nabídne úchvatnou expozici osobních a užitkových automobilů, motorek, čtyřkolek a karavanů. Výstava se zaměří na představení novinek od předních automobilových značek jako Škoda, Volkswagen, Toyota, Peugeot, Kia, Renault. Návštěvníci budou mít možnost vyzkoušet si vozidla přímo na místě a těšit se mohou i na speciální výstavní slevy.

Výstava „Rodina a volný čas“ a „Řemesla a kreativita“ nabídnou zábavu a inspiraci pro domácnost a volnočasové aktivity. Výstavy představí vše od hraček a oblečení až po originální řemeslné výrobky a chovatelské potřeby," zve ředitelka výstavy Štěpánka Portz. Nabídne také doprovodné akce a atrakce pro návštěvníky: Ukázky a aktivity Hasičského záchranného sboru – stříkání vody na terč, ukázky slanění z výškové techniky, ukázky vyproštění zraněné osoby z havarovaného vozidla pomocí hydraulického nářadí o hašení hořícího jedlého oleje. Policie ČR – Ukázka kriminalistické techniky a vozidel. Škoda Kodiaq s Pit rámem v barvách PČR, motocykl v barvách PČR, dodávkou v barvách PČR a s Ferrari v barvách PČR, Land Cruiser, služby cizinecké policie (dále jen SCP), dále termovizní dodávka SCP, Schengenbus SCP a policejní čtyřkolka, jízdy na čtyřkolkách zdarma, jízdy historickým vozidlem Škoda SDH, soutěže a hry pro děti, každé dítě si odnese odměnu, taneční vystoupení a ukázky výcviku dravých ptáků.

V sobotu je na programu košt vín, který nabídne skvělá vína vinařů z Podkrušnohoří a Českého středohoří. Čeká vás soutěž o hodnotné ceny za nejhezčí auto a nejzajímavější expozici, kolotoče.

Diamant Expo je přední organizátor veletrhů a výstav s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru. ,,Přijďte zažít víkend plný inovací, inspirace a zábavy pro celou rodinu na výstaviště Louny!" zvou pořadatelé.  


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video