Diabetici ze Žatce si vyjeli do Sezimova Ústí

Hedvika Mašková 2024-05-31 10:00:00

Svaz diabetiků České republiky - pobočný spolek Žatec uspořádal pod organizací Věry Havlínové a Jaroslava Krandy pro své členy rekondičně edukační pobyt v Sezimově Ústí a jeho okolí.

Cirka čtyři desítky diabetiků předminulý týden navštívily Telč, Holašovice, Tábor i areál Čapí hnízdo. Pěšky si senioři dokonce vyšlápli i na zříceninu Kozí hrádek. Každé ráno začínali rozcvičkou a den zakončovali tancem a zábavou. Nezapomínali ani na pravidelné měření cukru a tlaku. Absolvovali rovněž přednášku o správné životosprávě diabetika nebo masáže.              

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video