Církev bez hranic v Podbořanech je otevřená všem

Alla Želinská 2024-05-31 09:50:00

Pravidelné bohoslužby, přednášky, programy pro děti, pro mládež, ženy i celé rodiny, podnikatele a také umělce. To jsou akce, které pořádá Církev bez hranic v Podbořanech. Sídlí v ulici A. Dvořáka a její dveře jsou otevřené pro všechny lidi dobré vůle.

„Nedělní bohoslužby jsou pravidelné v 10 hodin, v pondělí v 17 hodin bývá pastorace, tu je nutno domluvit telefonicky (tel. 737 867 292). Pak máme páteční setkání mládeže v 17 hodin a taky čtvrteční setkání církve „u stolu“. To bývá taky pravidelně, je otevřeno veřejnosti a máme vždycky nějakou dobrou polévku :-) . Mluvíme tu na nedělní téma, co prakticky znamená, o čem se hovořilo, jak to uchopit, popř. aplikovat do života. Je to diskuzní, pohodové setkání. Přijďte se k nám podívat a poznat nás. Dejte si kávu, něco dobrého na zub a odpočiňte si. Třeba už tuto neděli v 10 hodin,“ přiblížila pravidelné akce a pozvala Šárka Koriťáková z CBH v Podbořanech. 

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video