Začaly volby do Europarlamentu, v Podbořanech omezily provoz na úřadě

Alla Želinská 2024-06-07 14:30:00

V Česku se volí v tyto dny: pátek 7. června od 14 do 22 hod, sobota 8. června od 8 do 14 hodin.

V pátek 7. června z důvodu konání voleb je omezen provoz registru vozidel a registru řidičů na Městském úřadě Podbořany. Otevřeno bylo od 7 do 11:30 hodin, informovala město Podbořany.

V pátek a sobotu probíhají totiž volby do Evropského parlamentu, ve kterých si budou voliči vybírat nové europoslance. V tuzemsku se volí v tyto dny: pátek 7. června od 14 do 22 hod, sobota 8. června od 8 do 14 hod.

Podbořany mají 9 volebních okrsků, volit se bude např. v ZUŠ Podbořany, Kulturním domě, na radnici, Gymnáziu, ZŠ Husova, DDM, v Kulturním domě v Buškovicích, v sídle Chmel Vent v Kněžicích a v budově Výchovného ústavu Pšov.

Od 14. hodiny se volí také v Žatci v okrsku č.12 v budově 3. ZŠ nám. 28. října. První voličkou byla paní Novotná. Podívejte se na první záběry z volební místnosti.

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video