Padly flastry ze pěstí rozhodčímu, Baník vyloučili ze soutěže

Redakce 2024-06-08 19:29:00

Chomutov – V minulém kole nadstavby okresního přeboru dva hráči Baníku Březenecká napadli rozhodčího. Jeden z nich mu měl dokonce dát pěstí.

Tři červené karty řešila disciplinární komise. V zápise ze středy jsou uvedené tresty pro jednotlivé hráče i klub samotný.  Hráč Ladislav Červeňák, který vynadal sprostě rozhodčímu a dostal červenou, si nezahraje tři zápasy.

Martin Horký sprostě nadával rozhodčímu s tím, že si na něj počká po zápase. Poté, co dostal červenou, za neustálého nadávání do rozhodčího strčil. Komise mu dala stopku na půl roku.

Nejvyšší flastr dostal Jakub Veselý, který měl vyhrožovat protihráči, že ho po zápase zbije. Když dostal červenou, hnal se za rozhodčím a chtěl mu vytrhnout notes, při tom mu nadával. Když notes rozhodčí nepustil, vše korunoval tím, že dal rozhodčímu pěstí do obličeje. Od disciplinárky odešel se stopkou na dva roky a s pokutou deset tisíc korun.

Potrestán byl také klub Baník Březenecká. Komise vyloučila tým z okresního přeboru a dostal pokutu 20 tisíc korun. K tomu ještě tisícovku za nezvládnutou pořadatelskou službu a tři tisíce za kontumaci. Zápas byl kontumován pro Kláštereckou Jeseň 3:0. Proti rozhodnutí bylo možné se odvolat do pěti dnů. 

Ilustrační foto. 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video