Rekonstrukce nabrala zpoždění

Veronika Salášková 2012-08-31 00:44:00

Žatec – Rekonstrukce Hájkovy ulice v žateckém Podměstí nabrala mírné zpoždění. Oproti plánu je pozadu přibližně o dva týdny.

„Vzhledem k rozsahu a náročnosti oprav a to především rekonstrukci inženýrských sítí, které se zde provádějí, došlo již nyní k určité prodlevě,“ sdělil místostarosta Jan Novotný. Svůj podíl na tom podle jeho slov má i záchranný archeologický výzkum, který zde proběhl. Původně plánovaný termín tak bude zřejmě překročen. „Vše závisí také na klimatických podmínkách v období po úplném předání stavby zhotoviteli od správců inženýrských sítí,“ dodal Novotný.

 

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Varhany a chrámový sbor na poutní mši sv. Petra a Pavla v Podbořanech

Iša Barák hraje každou neděli při mši v kostele na varhany a doprovází zpěv chrámového sboru, když písně sami nacvičí (s varhaníkem mívají jen generálky). Video je z poutní mši 29. 6. 2025.

Přehrát video
Kaple sv. Anny v Hlubanech o Štědrém dnu pro vás otevřena...

Pozvání Mirky Farkasové na Štědrý den 24. 12. 2024.

Přehrát video