Husité zvou o svátku na Krakovec

Alla Želinská 2024-06-24 10:54:00

Náboženská obec Podbořany a Peruc Církve Československé husitské zve na výlet na hrad Krakovec o svátku Mistra Jana Husa.

Slavnostní bohoslužba pod širým nebem se koná 5. července. Sloužit ji má pražský biskup David Tonzar. Během bohoslužby je vstupné na hrad zdarma; jízdné 100 Kč/osobu. Hlásit se lze na peruc@ccshpraha.cz či na tel. 608 912 191 (br. Ivo Kraus). Autobus pojede z Podbořan (v 11:30), přes Žatec, Louny, Peruc a Hřivčice. Zpět odjezd z hradu Krakovec v 17:45 - po trase Peruc, Louny, Žatec, Podbořany.   

Více info ZDE.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Johannes Brahms - Uherský tanec č. 5 na Vánočním koncertě

Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus

Přehrát video
Historická opona akad. malíře Oskara Brázdy spuštěná před začátkem koncertu

Městské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.

Přehrát video