Co se děje v Chomutovské knihovně o prázdninách

2024-07-07 08:31:00

Chomutov - Prázdninový program Chomutovské knihovny bude v červenci a srpnu situovaný na nádvoří jezuitského areálu. Od 9. července nabídne lekce jógy a pilates s lektorkami BFit Yoga studia. Cvičení bude probíhat za hezkého počasí každé úterý od 18 hodin, účast na lekcích není třeba rezervovat. S sebou budete potřebovat vlastní podložku a pohodlné oblečení, na místě bude možnost se převléknout.

Ve středu 17. července zazní v atriu Chomutovské knihovny v rámci jednoho odpoledne dva rozdílné hudební žánry, irské písně v podání Arcus Irish Music a bluegrass kapely Album. Společný dvojkoncert nazvaný A-session začne v 17 hodin.

V pátek 26. července a v úterý 30. července se v atriu od 9 do 13 hodin uskuteční dopoledne s deskovými hrami a venkovními aktivitami. Akce Hrajeme si v každém věku bude letos součástí Rodinného letního čtení s možností zapojit se do prázdninového klání o ceny.

 Rodinné letní čtení bude kromě dvou herních dopolední v atriu zahrnovat ještě tři další soutěžní volnočasové zóny s knižním koutkem, hrami a kreativními dílničkami. Najdete je, vždy od 10 do 15 hodin, v úterý 9. července na Kamencovém jezeře, v úterý 16. července v obchodním centru Chomutovka a v úterý 13. srpna v chomutovském zooparku. Podrobnosti k účasti v soutěži poskytne studovna Chomutovské knihovny.

Prázdninový program na nádvoří Chomutovské knihovny uzavře v neděli 25. srpna tradiční Country fest. Sedmnáctý ročník přehlídky country, bluegrass, folku a trampské muziky s ukázkami country tanců můžete navštívit od 14 hodin.   

Komentáře

Nabídky práce

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - LOUNY

Jsme fandové digitálního účetnictví, umělé inteligence a moderních technologií a do naší lounské kanceláře hledáme novou posilu pro stálou nebo nárazovou spolupráci externí nebo interní formou. Předchozí zkušenost s účetnictvím je nutná, moderní technologie zaškolíme a zvládneme společně. Požadujeme ochotu učit se novým věcem, pozitivní, zodpovědný a aktivní přístup.
Tel.: 777197823
E-mail: info@arelas.cz


VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video