Historické cyklovlaky znovu vyrážejí do Krušných hor

Redakce 2024-07-05 08:34:27

Chomutovsko - Historické cyklovlaky začínají jezdit o víkendu 6. a 7. července 2024. Trasa historického motorového vlaku je stejná jako i v dřívějších letech.

Vyjíždějí z nádraží v Klášterci nad Ohří a pokračují do Chomutova, Křimova a Vejprt. Poté se vláček vrací zpět do Klášterce nad Ohří. V Křimově je při obou jízdách již tradiční přestávka, spojená s opékáním vuřtů. Delší pobyt na Křimově při zpáteční jízdě je dán dopravními důvody a tak je zde další prostor pro občerstvení, či prohlídku mašinek v budovaném muzeu. Jízdné jedním směrem je pro dospělé 100 korun, děti platí polovinu. Kola, kočárky, koloběžky přepravují zdarma. Letošní novinkou je zastavování cyklovlaků na znamení na zastávkách Málkov, Domina, Křimov Suchdol a Výsluní. 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video