Dlouholetá ředitelka odchází do důchodu

Alla Želinská 2024-07-08 16:30:00

Dlouholetá ředitelka Mateřské školy U Jezu v Žatci Dana Pechová odchází do zaslouženého důchodu.

Na její místo bylo vyhlášeno konkursní řízení a výsledek potvrdila minulý pátek na svém jednání Rada města jakožto zřizovatele školy. Radní jmenovali ředitelkou Mateřské škola Žatec, U Jezu Marcelu Papežíkovou. Funkce ředitelky MŠ se ujme od 1. srpna na dobu určitou šesti let, bez zkušební lhůty. Marcela Papežíková je zkušenou učitelkou, která ve školce také pracuje mnoho let.

Dnes 63letá Dana Pechová je ředitelkou mateřské školy U Jezu, která se před léty sloučila se školkou U Mašinky, od 1. srpna 2013. Školku U Jezu vedla i předtím.

Mnoha ředitelům středních, základních a mateřských škol v okrese Louny končí právě v tomto roce po šesti letech funkční období. Jejich zřizovatelé, kraj nebo města, je mohli potvrdit ve funkci nebo vypsat na tato místa konkurzní řízení. Dana Pechová po skončení tohoto období rovnou odchází na zasloužený odpočinek. 

Foto: MŠ U Jezu Žatec

Komentáře

Nabídky práce

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - LOUNY

Jsme fandové digitálního účetnictví, umělé inteligence a moderních technologií a do naší lounské kanceláře hledáme novou posilu pro stálou nebo nárazovou spolupráci externí nebo interní formou. Předchozí zkušenost s účetnictvím je nutná, moderní technologie zaškolíme a zvládneme společně. Požadujeme ochotu učit se novým věcem, pozitivní, zodpovědný a aktivní přístup.
Tel.: 777197823
E-mail: info@arelas.cz


VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video