Tip na sobotu: V Blšanech se rozloučí s létem

Jan Vnouček 2012-09-08 00:08:00

Blšany – Prázdniny skončily, a proto město Blšany připravilo na sobotu 8. září akci s názvem Loučení s létem a Svatováclavský jarmark 2012. Po celý den se budete pouze a pouze bavit. O to se postará duo harmonikářů Renata a Josef Pospíšilovi, zpěváci Karel Emanuel Gott a Marcela Holanová, imitátor Petr Jablonský, taneční soubory Recesse a Perličky z Kryr, Power of Dance Podbořany a další umělci. Děti rozesměje Divadlo Mazec a dále pro ně budou připraveny lunaparkové atrakce spolu s kolotoči, skákacím hradem a čtyřkolky. Večer je pak na programu taneční zábava v podání skupiny Ventilky a Pumpičky. Vstup zdarma.

Současně Občanské sdružení svatého Václava, patrona české země, zve na výstavu  fotografií s názvem Blšanská škola v letech 1951 – 2004. Pozvání na ní přijali i bývalí ředitelé a učitelé školy, například Zdeněk Škoda s manželkou, Marie Synková a další. Výstava začíná v 10:00. Setkání pamětníků proběhne ve 14 hodin.

 

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video