Chomutovsko - Deštivé počasí donutilo fotbalisty odložit celé soutěžní kolo. Nehrála se první ani druhá liga, vedení soutěží nakonec rozhodlo o tom, že se nebudou hrát ani krajské soutěže. Kolo se odehraje v listopadu. Stejně tak postupoval chomutovský okresní fotbalový svaz, který všechny zápasy včetně těch mládežnických odložil.
Napsal(a): Redakce
Senioři připravovali 3. prosince společně se studenty z oboru kuchař/cukrář vánoční cukroví, paštiku, chléb a likéry. Došlo i na společnou přípravu cukroví s dětmi z Mateřské školy Hlubanská.
Přehrát videoIša Barák hraje každou neděli při mši v kostele na varhany a doprovází zpěv chrámového sboru, když písně sami nacvičí (s varhaníkem mívají jen generálky). Video je z poutní mši 29. 6. 2025.
Přehrát video