Vydali se do pohádky

Veronika Salášková 2012-09-19 00:39:00

Holedeč – Rodinné centrum Sedmikráska ze Žatce připravilo i letos pro děti a jejich rodiče Pohádkový les.  Akce se v sobotu 8. září uskutečnila již počtvrté. Start byl u vodárny Holedeč, odkud cesta vedla směrem do mírného kopce. Fáborky vytyčená trasa měřila přibližně dva kilometry, na děti na ní čekalo deset stanovišť s pohádkovými motivy, na nichž plnily různé úkoly. Na odpočívadle v cíli na ně potom čekala odměna, občerstvení a opékání buřtíků. Více snímků naleznete zde.

Příjemným bonusem pak pro ně byla možnost svézt se na koni v lese. O akci byl tradičně velký zájem a tak i díky krásnému počasí na pochod dorazilo okolo 130 dětí s doprovodem.

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video