Přivítali nové občánky Bitozevsi

Redakce 2025-05-28 11:36:00

Sobotní dopoledne se v Kulturním domě v Bitozevsi uskutečnilo slavnostní vítání nových občánků. Starosta obce Jan Horák přivítal celkem devět dětí z Bitozevsi a přilehlých obcí, které se v uplynulých měsících narodily.


Slavnostní atmosféru zpestřilo vystoupení dětí z místní mateřské školy, které pod vedením svých učitelek přednesly několik básní a zazpívaly krásné dětské písně. Jejich vystoupení sklidilo zasloužený potlesk a dojalo nejen rodiče, ale i ostatní přítomné hosty. Celá akce se nesla v přátelském a srdečném duchu. Každé z dětí obdrželo od obecního úřadu drobný dárek na památku tohoto významného dne. Na závěr nechybělo společné fotografování, aby si rodiny odnesly trvalou vzpomínku na první oficiální přivítání svého dítěte mezi občany obce.

Tato tradice vítání nových občánků je v Bitozevsi každoročně příjemnou událostí, která spojuje místní komunitu a připomíná důležitost rodiny a života v obci.

text, foto: Michal Hrdlička

Napsal(a): Michal Hrdlička

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Johannes Brahms - Uherský tanec č. 5 na Vánočním koncertě

Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus

Přehrát video
Historická opona akad. malíře Oskara Brázdy spuštěná před začátkem koncertu

Městské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.

Přehrát video