Bohatý víkend na zámku v Krásném Dvoře

Jan Vnouček 2012-10-06 09:50:00

Krásný Dvůr – Jablečný den plný ovocných dobrot a zábavy a slibované dokončení atraktivní Koňské show s Romanem Skamene. Takový program slibuje zámek v Krásném Dvoře první říjnový víkend.

Nejprve v sobotu 6. října se tam uskuteční již druhý „Jablečný den“. Pro návštěvníky bude opět připraven jablečný jarmark a celodenní kulturní program se spoustou soutěží nejen pro děti, který začíná na zámeckém nádvoří v 11 hodin. Kromě mnoha stánků s jablečnými produkty návštěvníky čeká vystoupení kapely Ponožky pana Semtamťuka, kejklíře Lukáše, plzeňské kapely Růže v trní, pohádka O zatoulaném jablíčku atd. Další informace na webu: http://jablecnyden.webnode.cz/.
Druhý den, v neděli 7. října se pak n azámku bude opakovat akce Romantický sen aneb rytířský turnaj, jak ho neznáte. Ta se zde konala letos 27. července, kdy nebylo možné dokončit asi polovinu programu kvůli  velké a dlouhotrvající bouřce.  Program začne barokní drezúrou friských koní v podání organizátorů manželů Parohových a Marcely Duškové. Příchozí dále  zhlédnou opičku Kikinu jezdící na koni Kimovi, kejklíře, ohnivou show na koni, vystoupení Divadla BezeVšeho, tanečnici s hadem a  živého medvěda. Jako zlatý hřeb uvidí rytířský turnaj na koních, v němž účinkuje také herec Roman Skamene. Akce začíná v 13 hodin.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz


ÚČETNÍ - paveldvorsky.cz s.r.o. Žatec

Přijmeme účetní, praxe 5 a více let, nástupní plat 30.000 - 38.000 Kč. Benefity: penzijní připojištění, služební telefonní číslo, stravenkový paušál, možnost práce na home-office.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský Ph.D.
Tel.: 415210415
WWW: https://paveldvorsky.cz/
E-mail: info@paveldvorsky.cz


ZÁSTUP DO RECEPCE, PRÁDELNY - Domov pro seniory v Žatci

Práce na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, vhodné i pro příjemce důchodu.
Kontakt: Ing. Eva Hajná
Tel.: 739 429 601
E-mail: hajna@dpszatec.cz


ELEKTROMONTÉR - HANZL ŽATEC

Požadavky: USO/SŠ vzdělání elektrotechnické, ŘP sk. B (B+E) Nabízíme: hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, dobré finanční ohodnocení, 13. plat + prémie, příplatky za práci o víkendech, příspěvky na penzijní připojištění, pojistku proti škodě způsobené zaměstnavateli a další benefity.
Kontakt: Petr Hanzl
Tel.: 775 234 861
WWW: https://montaze-elektro.cz/
E-mail: hanzl@montaze-elektro.cz

Poslední videa

Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video
Ilustrátorka Ivona Knechtlová zavítala do žatecké knihovny

Piknik v režii Knihomolíků - tentokrát s ilustrátorkou nejen dětských knih, Ivonou Knechtlovou. 17. 5. odpoledne nechybělo čtení z knížky, workshop, ztvárnění svých snů...

Přehrát video