Úvod   /   Zprávy   /   Do sauny i bez plavek

Do sauny i bez plavek

Veronika Salášková 2012-10-06 09:53:00

Žatec – Se začátkem října bude na žateckém koupališti opět živo. Otevírá se další část jeho komplexu – sauna. V provozu by měla být do konce dubna 2013.

Saunování má v Žatci svou dlouholetou tradici a značný počet příznivců. Po několikaleté odmlce, kdy byla sauna kvůli špatnému stavu koupaliště uzavřena, se nyní po kompletní rekonstrukci jeho areálu dočkali zahájení nové saunařské sezóny. „Za připomínku stojí, že v původních plánech na vybudování nového koupaliště v Žatci sauna nebyla zahrnuta v rámci dodavatelské smlouvy a její zařazení do zakázky proběhlo na základě vyhovění Rady města požadavkům žateckých saunařů na začátku roku 2011,“ sdělil místostarosta Jan Novotný.
Mimo neděli bude mít otevřeno každý den. Sauna bude pro veřejnost otevřená v pondělí, úterý a čtvrtek otevřena od 15 do 21 hodin. V pátek pak od 14 do 22 hodin a v sobotu od 11 do 19 hodin. Část provozní doby bude určená na žádost saunařů i pro možnost saunování se bez plavek. Zájemci budou mít pro sebe vyhrazenou každou středu konkrétně od 18 do 21 hodin. Předtím bude ve středu od 15 do 18 hodin čas pro saunu s plavkami.
Vstupné do ní vyjde dospělé a mládež nad 15 let na 80 korun. Senioři nad 65 let, děti do 15 let a držitelé studentského průkazu ISIC zaplatí 60 korun. Děti do tří let budou mít vstup zdarma. „Při stanovení ceny jsme přihlíželi k cenám obvyklým v okolních městech a faktu, že jde o zcela novou a moderní součást koupaliště,“ vysvětlil výši vstupného Novotný. Pro zájemce budou připraveny také permanentky. Dospělí a děti starší 15 let vyjde permanentka na 50 vstupů na 3000 korun, předplatné na 20 vstupů pak na 1400 korun. Studenti, senioři nad 65 let a děti do 15 let budou mít možnost zakoupit si permanentku s dvaceti vstupy za 1100 korun.
V rámci provozu bude v prostorách sauny zabezpečena jak nabídka občerstvení, tak i sportovní a rekondiční masáže. Kapacita nové sauny je přibližně padesát osob.

Komentáře

Nabídky práce

ELKTRIKÁŘ - INTERMONT OPATRNÝ JIRKOV

Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení, 13. a 14. plat, odměny, stravné, sick days a další benefity. Požadujeme vzdělání v oboru elektro, ŘP sk. B, NV 194/2022 (dříve vyhl. 50/78).
Kontakt: Dagmar Křížová
Tel.: 775868949
WWW: https://intermont-opatrny.cz/
E-mail: krizova@intermont-opatrny.cz


Ročov ŘEDITEL/KA ZŠ

Rada Městyse Ročov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ŘEDITELE/ŘEDITELKY Základní školy Ročov. Bližší informace na: https://www.obec-rocov.cz/
Kontakt: Ing. Vojtěch Václav Pour, starosta
Tel.: +420 415 695 110
WWW: https://www.obec-rocov.cz/
E-mail: starosta@obec-rocov.cz


DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz

Poslední videa

Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video
Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video