Úvod   /   Zprávy   /   Do sauny i bez plavek

Do sauny i bez plavek

Veronika Salášková 2012-10-06 09:53:00

Žatec – Se začátkem října bude na žateckém koupališti opět živo. Otevírá se další část jeho komplexu – sauna. V provozu by měla být do konce dubna 2013.

Saunování má v Žatci svou dlouholetou tradici a značný počet příznivců. Po několikaleté odmlce, kdy byla sauna kvůli špatnému stavu koupaliště uzavřena, se nyní po kompletní rekonstrukci jeho areálu dočkali zahájení nové saunařské sezóny. „Za připomínku stojí, že v původních plánech na vybudování nového koupaliště v Žatci sauna nebyla zahrnuta v rámci dodavatelské smlouvy a její zařazení do zakázky proběhlo na základě vyhovění Rady města požadavkům žateckých saunařů na začátku roku 2011,“ sdělil místostarosta Jan Novotný.
Mimo neděli bude mít otevřeno každý den. Sauna bude pro veřejnost otevřená v pondělí, úterý a čtvrtek otevřena od 15 do 21 hodin. V pátek pak od 14 do 22 hodin a v sobotu od 11 do 19 hodin. Část provozní doby bude určená na žádost saunařů i pro možnost saunování se bez plavek. Zájemci budou mít pro sebe vyhrazenou každou středu konkrétně od 18 do 21 hodin. Předtím bude ve středu od 15 do 18 hodin čas pro saunu s plavkami.
Vstupné do ní vyjde dospělé a mládež nad 15 let na 80 korun. Senioři nad 65 let, děti do 15 let a držitelé studentského průkazu ISIC zaplatí 60 korun. Děti do tří let budou mít vstup zdarma. „Při stanovení ceny jsme přihlíželi k cenám obvyklým v okolních městech a faktu, že jde o zcela novou a moderní součást koupaliště,“ vysvětlil výši vstupného Novotný. Pro zájemce budou připraveny také permanentky. Dospělí a děti starší 15 let vyjde permanentka na 50 vstupů na 3000 korun, předplatné na 20 vstupů pak na 1400 korun. Studenti, senioři nad 65 let a děti do 15 let budou mít možnost zakoupit si permanentku s dvaceti vstupy za 1100 korun.
V rámci provozu bude v prostorách sauny zabezpečena jak nabídka občerstvení, tak i sportovní a rekondiční masáže. Kapacita nové sauny je přibližně padesát osob.

Komentáře

Nabídky práce

DPS Podbořany - VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

Příplatek za práci o víkendu a svátcích, odměny, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, příspěvek na vitamínové prostředky a očkování. Nástup od května 2023.
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodborany.cz


AUTOSERVIS KOČINA LOUNY - AUTOMECHANIK

Do našeho týmu hledáme AUTOMECHANIKA. Info přímo v prodejně: Postoloprtská 2968, Louny nebo na telefonu.
Kontakt: Miroslav Kočina
Tel.: 415656116
E-mail: servis@autodilykocina.cz


Nelumbo Otvice - PROJEKTOVÝ MANAŽER/STAVBYVEDOUCÍ

Práce na HPP ve stabilní společnost, zajímavý plat a smlouva na dobu neurčitou.
Kontakt: Petra Štáfková
Tel.: 417669065
E-mail: hr@nelumbo.cz


Ročov ŘEDITEL/KA ZŠ

Nástup 1.9.2023, přihlášky nejpozději do 28.4.2023. Bližší info na webu Městyse Ročov
Kontakt: Ing. Vojtěch Václav Pour, starosta
Tel.: +420 415 695 110
E-mail: starosta@obec-rocov.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz

Poslední videa

Vernisáž výstavy Ivy Mokré v Mederově domě d Žatci

V sobotu 25. 3. byla zahájena výstava "Svět víl" Ivy Mokré z Ústí nad Labem, chalupářky z Řepan u Lubence. Autorka návštěvníkům zahrála na harmoniku i spolu si zazpívali...

Přehrát video
Otevření nové expozice Hlasy Čechů z Volyně a soubor Доля

22. 3. 2023 v podbořanském muzeu slavnostně otevřeli novou stálou expozici Hlasy Čechů z Volyně. Dorazilo velké množství hostů. V úvodu vystoupil soubor Dolja z Ústí...

Přehrát video