Autoři oblíbených Pohádek na houby, manželé Skřivánkovi, přinášejí svou druhou knihu, plnou neotřelého humoru. Nepopulárníci jsou sbírkou vtipných básniček o tvorech, které obvykle nemáme v lásce – od komárů po hady. Knihu pokřtil společně s autory předseda představenstva SVS Tomáš Indra 3. října ve Vodárenském muzeu Vrutice.
Kniha je určena pro všechny věkové kategorie, od dětí, které si užijí hravé rýmy a ilustrace, až po dospělé, kteří ocení chytrý humor. Nepopulárníci nejsou jen sbírkou básniček; jsou pozvánkou k tomu, abychom se na svět dívali s otevřenější myslí a objevovali kouzlo tam, kde bychom ho nečekali.
"Kniha je vítaným doplňkem při edukaci dětí a mládeže, kterou skupina Severočeská voda provádí různými formami na základních, středních i vysokých školách. Nejnověji, pod záštitou Nadačního fondu Severočeská voda, také v mateřských školách. Právě zde mají Nepopulárníci své využití a proto jsme rádi vznik tohoto díla podpořili," doplňuje Tomáš Indra. (red), foto: archiv SVS
Napsal(a): Redakce
Iša Barák hraje každou neděli při mši v kostele na varhany a doprovází zpěv chrámového sboru, když písně sami nacvičí (s varhaníkem mívají jen generálky). Video je z poutní mši 29. 6. 2025.
Přehrát videoPozvání Mirky Farkasové na Štědrý den 24. 12. 2024.
Přehrát video