V Nečichách létaly kulky

Pavel Macák 2012-10-18 00:38:00

Nečichy – Všichni strážníci městské policie v Lounech absolvovali v minulých dnech podzimní střelby na policejní střelnici v Nečichách. Zaměstnání bylo zaměřeno na bezpečné zacházení a ovládání služební zbraně a mířenou palbu na terče ve vzdálenosti 25 a 10 metrů. Strážníci cvičili také obratnost a rychlopalbu z různých pozic na železné padací figury. Po ukončení střeleckého výcviku se strážníci přesunuli během do 5km vzdálené služebny městské policie.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Prohlídka s princeznou na zámku Stekník

Osmého května na zámku Stekník malé i velké návštěvníky provázela princezna Adélka. Seznámila je nejen s historií zámku, ale také s několika zajímavými předměty z každodenního života.

Přehrát video
Oslava 101. narozenin paní Věry Skořepové

Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.

Přehrát video