Hurá do opravených školních tělocvičen

Jan Vnouček 2011-06-17 00:00:00

Krásný Dvůr, Kryry – Tělocvična Základní školy v Krásném Dvoře je zase jako nová. Minulý týden tam skončila rekonstrukce její podlahy spojená s drobnými estetickými úpravami celého interiéru. Plánovaný barevný znak obce doprostřed cvičební plochy ale nakonec namalován nebude.

„Vzhledem k tomu, že tam nemáme balkón, tak by stejně moc nevynikl a asi by to bylo zbytečné,“ domnívá se starosta František Kuna. Škola na údržbu sto dvaceti tisíc nových parket zakoupila za čtyři a půl tisíce korun speciální ometač prachu Balit 1200 pro suché čištění. „Je to celkem velká investice. Ale protože parketám mokrá varianta moc nesvědčí, tak si myslím, že se nám vyplatí a svůj účel splní. Navíc má velký pracovní záběr, takže znamená i ulehčení práce,“ vysvětlila ředitelka vzdělávacího zařízení Ivana Bejčková. Obecní úřad do renovace podlahy investoval 580 tisíc Kč, z toho 426 tisíc korun poryla dotace Státního zemědělského a intervenčního fondu. Pokud se vše stihlo, jak mělo, tak se tento týden předala do užívání i tělocvična Základní školy v Kryrech. Její celková rekonstrukce tam vyvrcholila nastříkáním radiátorů, novým natřením soklu, vytyčením čar na nohejbalové, volejbalové a basketbalové hřiště a finálním přelakováním povrchu. „Přestože jsme nakonec provedli více prací, než škola požadovala, máme oproti původnímu plánu náskok,“ pochlubil se kryrský místostarosta Vojtěch Michálek.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video